Zo, lees dat ik niet de enige ben, waar flink wordt gesputterd. Voel me er niet fijn onder. Hebben jullie daar geen last van , als ze lopen te mopperen?
Hier ook gelukt! Super blij mee! 8 x en alles in 1 transactie (we waren met zn tweeen). Deden totaal niet moeilijk en ik kwam in de min uit dus ik had mijn shampoo ook nog gratis! Waarde 176 euro, voor noppes! Mijn moeder is er ook erg blij mee!
Helamaal happy Net terug van rondje etos en AH. Bij etos, 2 Olaz anti rimpel en 2 Total effects. Kreeg nog 4,82 terug op de andere boodschappen Caissière was helemaal blij voor me. Ik stond daar vol zenuwen, leuke dagaanbieding hè, ik stotterend ja en heb ook nog bonnen dat mag toch! Ja hoor geen probleem, ze hield de bonnen 2 keer 10 en 2 keer 6 euro er gewoon af. Ze wou het zelfs voor me inpakken, vroeg ze zelf om dus toen maar ja gezegd Had ik nu nog maar 2 bonnen meegenomen, heb er van beide nog 3, morgen maar weer of naar een andere. AH: Dreft vaatwas Dreft afwas Wella gel Wella haarlok H&S Vidal shampoo. Kreeg 2,71 terug op de andere boodschappen. Mijn dag kan niet meer stuk
volgende week ook de pampers in de aanbieding bij AH. 3 pakken voor 26,50 en dan de bon eraf is 16,50 voor 3 pakken!
Heb 8 creams gratis!!! Kon gewoon ze wisten al wel dat en zeiden ook dat het net weggeefshow is hihi Gewoon in 1 transactie. Geld terug kan niet en iets bijkopen ook niet. Was ruim 180 euro 8 creams heb gewoon gratis
Bij de always bon die voor 3 pakken geldt, krijg je dan 1 x 2.50 korting op 3 pakken of 3 x op 3 pakken?
Ik ben inmiddels ook op kronenburg geweest. Maar hoe losten ze dat bij jou op met het restantbedrag? Ik moest van haar 5 bonnen inleveren op 6 producten en 3,30 bijbetalen. Wilde ik niet, dus bij wijze van uitzondering kreeg ik 6 producten tegen 6 bonnen, maar geen 2,70 terug en kon ook geen andere producten pakken. Dat van dat niet teruggeven/andere producten snap ik, maar hun kassa pakt geen -bedrag dmv bonnen dus eigenlijk kon ze de 6e bon niet accepteren. Vind het maar raar... Uiteindelijk wel gelukt, gelukkig. Ik was er vanmorgen rond 11 uur met zoon op de rug. Zijn we nog gespot?