6 maanden borstvoeding! Had niet gedacht dat ik dit kon! Vond mezelf nooit het type voor borstvoeding, maar toen ik eenmaal zwanger was wilde ik dit toch graag! Minimaal half jaar heb ik gezegt en daar zijn we nu. Ik kreeg van de week de vraag van een collega: hoelang ga je nog borstvoeding geven? Ik hoorde mezelf zeggen: Dat mag Dean bepalen! Zij: Goh knap hoor! Ik wist daarop niks te zeggen, maar dacht: knap? neeeeee gewoon leuk en gezellig! Had ik gewoon moeten zeggen! Op naar hopelijk nog 6 maandjes aan de borst!
Super hoor ! En vanaf nu word het steeds makkelijker en leuker. Wel heel herkenbaar wat jij schrijft trouwens
Joehoe, gefeliciteerd! En Dean gefelicteerd met je halve jaardag! Ook hier na 6 maanden die vragen. Nu ik met 11 maanden nog 5 keer voed hoor ik ook vaak 'knap zeg!'. Maar het wordt een onderdeel van je leven.... niets knaps aan, ik vind het te gemakkelijk om iets anders te geven
Top hoor! Goed dat je het hebt volgemaakt, zeker de eerste 6 maanden zijn het belangrijkst, nou ja, elke druppel moedermelk is welkom he. Kijk maar uit, straks gaan we je Nickname nog wijzigen in Deansmama (foei Kiki, je doet flauw) Groetjes van Kiki
@Natasja: hartstikike goed van jullie! Iets wat van nature goed is behoeft geen krans he! @Kiki: inderdaad wel heel erg flauw, getuigd niet echt van klasse.
Dank je wel meiden! Vind het ook fijn hier op dito onderdeel te lezen en bemoedigende woorden te krijgen wanneer het even niet mee zit!