Jahoor, na een positieve test, thuis en eentje bij de dokter durf ik nu helemaal blij te zijn. Ik ben zwanger , van een tweeling . Het is nog heel pril, maar we zijn enorm blij met dit goede nieuws. Maartje
Gefeliciteerd! Maar ik vraag me hetzelde af als Patroeschka, in een ander bericht van je staat dat je het al sinds vorige week weet? Klopt je banner wel?
Door de twee streepjes op de positieve test nee, flauw geintje hoor Gefeliciteerd! Misschien via ivf inderdaad en heeft ze de twee weken "cadeau" er nog niet bij opgeteld en een echo gehad waarop er 2 te zien zijn?
Ja maar met een echo met 4 weken zie je hooguit verdikt slijm in de baarmoeder nog echt geen vruchtjes. Maarja de wonderen zijn de wereld nog niet uit Wie weet komt ze nog terug hier, ben erg benieuwd
gefeliciteerd! je bent precies even ver als ik, ook 10 nov uit gerekend. maar zou wel graag weten hoe de 2ling is ontdekt. dan mogen ze dat bij mij ook vast na kijken. ook 2lingen in de familie.