Joepie jarig maar niemand die aan je denkt..

Discussie in 'De lounge' gestart door Blaak, 17 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angel1980

    Angel1980 Niet meer actief

    Van harte gefeliciteerd!!! Ik herken het wel.. Heb zelfs een verjaardag gehad waarbij de meesten het waren vergeten, zelfs manlief en beste vriendin! Ja, tuurlijk, argumenten genoeg om het te kunnen vergeten, maar wat voel je je dan K*T! Ik vier het sporadisch en zelfs nu mijn aankomende verjaardag waarbij ik 30 wordt, sla ik over... Ik heb vrij genomen op mijn werk en ben alleen. Ik ga denk ik maar iets heel leuks doen met mezelf!
     
  2. Rose1982

    Rose1982 Niet meer actief

    Hieperdepiep hoera!!!

    Hele fijne dag gewenst!

     
  3. Noddie

    Noddie Bekend lid

    12 mei 2010
    695
    0
    0
    't hoge noorden
    GEFELICITEEEEEEEEERD!!!
    Fijne dag vandaag!

    Ook ik ken het, maar zodra er een feestje word geviert met eten/drank e.d. staan ze wel op de stoep.. Laat maar dan, vier het eigenlijk ook nooit echt, alleen met wa familie.
     
  4. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Gelukkige verjaardag!
     
  5. luckybird

    luckybird Fanatiek lid

    2 sep 2009
    1.274
    0
    0
    NULL
    NULL
    #25 luckybird, 18 jul 2010
    Laatst bewerkt: 18 jul 2010

    Nouja zeg! Ik zou dan gewoon zeggen prima zet maar vast voor komend jaar november in de agenda dat je alvast een kadootje koopt voor me.

    Het gaat me echt niet om het kado, maar je kunt toch gewoon een paar euro opzij leggen? dit is wel heel makkelijk. of gewoon zeggen prima joh, erg dat je blijkbaar zo krap zit, zullen we afsreken dat wij elkaar nooit cadeaus geven dan hoef je je er ook niet druk om te maken?
     
  6. luckybird

    luckybird Fanatiek lid

    2 sep 2009
    1.274
    0
    0
    NULL
    NULL
    laat je niet gek maken hoor vier het leven vandaag!
     
  7. mv3hartendiefjes

    mv3hartendiefjes Niet meer actief

    lieve meid ten eerst onwijs gefeliciteerd met je verjaardag

    ja ik ken het helaas hier denken ze er ook niet altijd aan
    moet altijd zelf bellen bv kom je gezellig even op de koffie voor mijn verjaardag
    mmmm ik vind wel dat je als vriendin of als familielid of kennis de moeite kan nemen om iemand een kaartje te sturen of om even te bellen
    zeer kleine moeite;)
     
  8. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    #28 SushiLover123, 18 jul 2010
    Laatst bewerkt: 18 jul 2010
    Allereerst natuurlijk gefeliciteerd! :)
    Over kaartjes: Ik merk dat men dat tegenwoordig bijna niet meer doet. Helemaal niet als je een feestje geeft, want dan krijg je je kaartje zo met je cadeau. Dat is bij ons althans. Alleen als iemand ver weg woont (en dan nog niet altijd, trouwens).
    Het niet krijgen van een kaartje wil niet zeggen dat niemand aan je denkt.

    Persoonlijk zijn er geloof ik maar 2 vriendinnen die ik wel eens bel op hun verjaardag. Ik ben sowieso erg slecht in het onthouden van verjaardagen. Bij beide denk ik er meestal een week van tevoren aan: Oja, niet vergeten: Maandag is .... jarig. En ook de dag ervoor denk ik er aan, maar dan vergeet ik het de dag zelf vaak. Waarom? Even lullig gezegd: Omdat mijn leven niet om hen draait. Ik ben die dag dan waarschijnlijk met 1001 andere dingen bezit. Maar ja, dat ben ik dan.

    Maar nu heb ik het over vrienden en kennissen. Wat ouders betreft... Mijn ouders bellen altijd of komen langs (4 km). Mijn schoonouders... ik geloof dat die ook bellen... Mijn schoonouders sturen trouwens ook nooit kerstkaartjes. Ten minste, niet naar ons. In de zes jaar dat wij bij elkaar zijn heb ik nog geen enkel kerstkaartje van ze gehad. Ik stuur steevast wel een kaartje naar hen. :D Maar da's wat anders...

    Vroeger stuurde ik via Hyves ook aan iedereen een krabbel om ze te feliciteren, maar dat doe ik ook niet meer. Vaak is het zo nietszeggend en is het bij mensen die je alleen maar krabbelt voor zoiets en verder geen contact hebt. Ik vond niet dat het toegevoegde waarde had.

    Anyway, dit is mijn visie op het hele gebeuren. Misschien voel je je minder sip als je dit gelezen hebt, omdat je nu begrijpt dat het niet aan jou ligt of zo ;)
    Amen
     
  9. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Gewoon terugdoen. Maakt niet uit wanneer ze jarig zijn. In maart/april? Dan is de carnaval duurder uitgevallen. In juli/augustus? Dan de vakantie. Of anders heb je net een nieuwe fiets/tv/koelkast/wasmachine/fotolijstje/nachtkastje/verzin het maar gekocht of heb je net getankt. En als je het ze echt in wil wrijven: Sorry maar kon geen kadootje kopen want tja die boodschappen zijn zo duur tegenwoordig!
     
  10. Sjors82

    Sjors82 Niet meer actief

    Lieverd, toen je dit schreef was je verjaardag pas 25 minuten oud.. Dus er is nog hoop, geef het een kans.. Ok kaartjes kunnen niet op zondag maar die komen misschien morgen, maar e-cards kunnen nog komen! En zo niet, dan niet, toch? Laat dat jouw dag niet verpesten. Ik herken het wel, en ik heb al geleerd om me daar niet down over te voelen. Mensen zijn toch vooral met zichzelf bezig in deze maatschappij, en dat ben ik zelf ook hoor!
    In ieder geval GEFELICITEERD! En maak er wat van ;)
     
  11. missmamsie

    missmamsie Fanatiek lid

    18 aug 2009
    1.486
    0
    36
    kinderopvang
    aan de kust
    Van harte gefeliciteerd met je verjaardag!! Hier hetzelfde, helaas... Maar, één troost, je raakt eraan gewend;)

    Ik heb meteen even de adres-en geboortedatumlijst erbij gepakt en zag dat een lief collegaatje van me morgen jarig is, dus dit topic heeft mij wel geholpen om haar verjaardag in elk geval niet te vergeten:)
     
  12. Ike1983

    Ike1983 Bekend lid

    21 okt 2009
    853
    32
    28
    Gefeliciteerd met je verjaardag!

    Denk aan degene die wel aan je gedacht hebben vandaag en misschkien komen er morgen wel wat kaarten via de post.

    Maak er een mooie dag van.:)
     
  13. Ennas86

    Ennas86 VIP lid

    19 jul 2008
    5.468
    1
    36
    gefeliciteerd!!
     
  14. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    zo herkenbaar.. op moment dat ik stopte met vieren.. hoor ik niets meer op verjaardagen behalve dan van mijn ouders..
    geen belletjes, geen kaartjes.. niets

    speciaal voor jou

    lang zal ze levennnnnnnnnnnn hieperdepiep hoeraaaaaaaaaaaaaaaa
     
  15. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Gefeliciteerd met je verjaardag :D

    En verder is het best herkenbaar! BIj mij komt er verder nooit iets van familie ofzo langs! Of ze "vergeten" mij....
    Vroeger was dat ook al bij mijn zus en broertje kwamen ze wel maar op de een of andere manier vergaten ze mij dan vaak :O
    Ik zit er nu niet meer zo mee en heb zoiets van: dan maar lekker met mijn eigen gezinnetje!
    Overigens denken mijn ouders en broertje en zus er wel aan en de ouders van mijn vriend ook... (al waren die dit jaar een dag te laat haha)
     
  16. Loontje81

    Loontje81 Bekend lid

    22 mei 2010
    712
    0
    0
    Huismoeder
    Hoogvliet r'dam
    @Luckybird en LadyXochi...Ik snap jullie reactie maar ben zelf niet iemand die aankomt met lege handen.AL is het maar een dingetje van 2 euro.Nu is het zo dat de laatste 3 jaar ik het samen vier met de kleine meid dus volgens mij kunnen ze het niet meer vergeten hihihi.Ik stuur de kaarten voor de verjaardag tegenwoordig al tegelijk met de kerstkaarten zodat ze "weten"dat dat er ook aan zit te komen.
    Nou heb ik wel gezegt dat aankomende januari de laatste keer is dat ik het vier(30 mooi getal om te stoppen) omdat het echt de dag van de kleine meid moet worden dus hoop stiekem dat ze aan me denken;)
    Al sta ik er niet raar van te kijken als het niet zo is.
    Moederdagen enzo heb ik wel geleerd over te slaan ook mede door vergeten te worden(ex) en omdat de mensen mij ook wel vergeten met verjaardagen.Dus ouders hebben pech omdat ik dat bij hun ook heb zeg maar.
    Klinkt kinderachtig maar op een gegeven moment ben je er wel klaar mee.
     
  17. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    18 sep 2008
    5.406
    138
    63
    Vrouw
    Gefeliciteerd met je verjaardag!!!

    Ook ik ken het, maar gelukkig denken mijn vriend, ouders, souders en beste dinnetje wel aan me.

    Hopelijk hebben wij de dames van zp je toch een beetje een jarig gevoel gegeven.
     
  18. Fairy11

    Fairy11 Fanatiek lid

    14 dec 2008
    1.227
    0
    0
    [​IMG]
     
  19. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Lang zal ze leven,
    lang zal ze leven,
    lang zal ze leven in de gloria,
    in de gloria, in de glooooooooooooriaaaaaaaaaaaa!

    Hieper de piep: HOERA!

    Hieper de piep: HOERA!

    Hieper de piep: HOERA!

    Hieper de piep: HOERA!

    Hieperdepieperdepiep....................

    HOERA!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  20. patrieske16

    patrieske16 Fanatiek lid

    27 apr 2008
    4.962
    0
    0
    thuismama
    denbosch
    Nog gefelicteerd met je verjaardag meid.

    Ik snap als je er niet aan doet dat mensen niet langs komen,maar mijn vriendin doet er ook niet aan maar we sturen elkaar altijd dan even een smsje of we bellen elkaar even.

    En inderdaad als je wel naar mensen gaat en ze komen niet terug dan ga ik ook niet meer,ben natuurlijk geen gekske,en ja als ze niets hebben dan hoeven ze oko niets te geven,ik heb een vriendin die heeft gewoon niet veel,maar ze laat haar kleine dan wat leuks maken en daar ben ik kei blij mee:D

    maar meid wij staan hier even hard te zingen voor jou,dus hopelijk maakt dat wat goed;)
     

Deel Deze Pagina