Ik ben voor mijn zoontje aan het kijken voor speelgoed voor buiten, het moet toch een keer zomer worden nu zag ik de waterplay, een baan met bootjes enzo. Ik zag ook complete watertafels, van little tikes bijvoorbeeld. Wat zou leuker zijn? Iemand ervaringen?
Wij hebben zo'n aquaplay (met bootjes enzo) en we zijn er erg tevreden over. De hele buurt speelt graag mee (kids tot een jaar of 10). Je kan er ook nog uitbreidingen bij kopen.
Ow die watertafel van little tikes vind ik zo gaaf! Zag hem laatst weer in het boekje van de bart smit staan geloof ik. Ik zei nog tegen mijn vriend, als we ooit een zoontje krijgen an kopen we die Zo'n baan met bootjes is ook leuk. Die hebben we aan mijn neefje gegeven met zijn verjaardag. Hij is er helemaal weg van.
Hier de boot besteld van littel tikes. Die piratenversie. Hij is zooooo leuk en ze kunnen er nog lang mee door spelen.
Hmmm, beide leuk dus. Die piraten boot is idd gaaf, maar meestal zo'n 70 euro zag ik.hij is 31/8 pas jarig, dus het komt tussendoor. Dan is dat wel een aardig bedrag.. k houd mp even in gaten denk ik
Hier hebben we beide. Zo'n waterplay 2 jaar geleden gekocht (niet het dure merk) waar mijn oudste leuk mee gespeeld heeft. We hebben afgelopen zomer een water en zandtafel gekocht. Deze: bol.com | Zand & Water Speeltafel, Feber | Speelgoed Daar kan je dus water en/of zand indoen. Hier zijn we echt heel blij mee en onze dochters ook. Vind dit wel leuker als een waterplay eigenlijk.
Ik lees even mee want twijfel ook nog. Bij de oudste had ik de waterplay maar daar speelde hij relatief weinig mee. Nu voor Binkie op zoek.
Ellen, die Feber water en zand tafel heb ik ook net besteld voor dochter. Ze wordt bijna twee en is gek op zand en water, denk dat ze het heel leuk gaat vinden!
Hier gaan we denk ik toch voor een waterbaan. Hij heeft ook een zandbak dus een zand en watertafel vind ik eigenlijk zonde. Bij de intertoys hebben ze donderdag tm zaterdag een gave waterbaan in de aanbieding, denk dat ik die doe...
Die ziet er leuk uit Zal het ook eens overwegen. Kunnen ze mooi bij staan. Is een zandbak dan trouwens eigenlijk niet meer nodig? Of is beide leuk?