Smoekie jou tip werkt perfeckt! Quinn heeft nu al zijn flesjes tot de druppel opgedronken! Dus tussendoor vaker schudden Onwijs bedankt
graag gedaan meid...vaak is de simpelste oplossing het beste... je kunt wel tig spenen aanschaffen maar alle spenen hebben een klein gaatje waar geen dik spul doorheen kan... daarbij...waar jij stond heb ik ook gestaan ( 10 jr. geleden) , en toen kreeg ik van mijn moeder de tip de fles tussendoor ff gauw te schudden... blij dat het helpt meid, succes met de kleine... enne "dirksmama" bel jij de Telegraaf even dat we het een eens een keertje met elkaar eens zijn geweest....
@niva: wij hebben ook beiden, maar ook bijna nooit klontjes. Wij maken het altijd op de volgendemanier klaar: eerst melkpoeder en jhbm in een maatbeker doen, doorroeren en net gekookt qater erop en roeren en dan nog een helft koud water, klaar zonder klontjes.
Ik had er helemaal geen last meer van, geen klontjes, geen verstopte speen, en dat alles door oefenen en een geweldige roer kunst. Hahaha. Maar nu Lola 6 maanden is ben ik overgestapt van Friso 1 naar kruidvat 2. Pffff,wat een ramp met de JBPM zeg! Hoe ik het ook maak en roer, er blijven klontjes en verstopte spenen.... Nu is er wel voeding met JBPM, maar ik heb nog 2 pakken zo staan. Beetje geld verspilling om daar niets mee te doen. Groetjes, Mirelle.
Ja zo doen wij het ook inderdaad. Maar als ik het met gewon warm water doe ipv jbpm dan klontert het dus.. maar we hebben dus de zelfde techniek
De gebruiksaanwijzing voor het bereiden van Comfortvoeding (waar Johannesbroodpitmeel inzit) verschilt per merk. Bij Friso staat op het pak dat het klaargemaakt moet worden met water dat net van de kook is en bij Kruidvat eigen merk en bijv. Nutrilon A.R., waar ook jbpm aan toe is gevoegd, moet je het klaarmaken met water van een graad of 37. Maar wie weet zitten er wel allemaal andere soorten vezels door ofzo, verschilt dat per merk. En van Nutriton mag je max. 4 schepjes toevoegen aan de voeding per 100 ml water. Op het pak staat 2 tot 4 schepjes. Er staat inderdaad ook nog op het pak dat als je het mengt met bijv. voedingssoorten als Omneo of Pepti dat het eerder gaat klonteren en je flink moet schudden. Hier is er geen touw aan vast te knopen, de ene keer geen klontjes, de andere keer wel en ik bereid het steeds op dezelfde wijze. Maar het gaat vaak nogal schuimen als ik het flink schud. Hebben jullie daar geen last van?
Ja, en ik had dus weer gehoord dat je beter niet kan schudden 9staat ook weer ergens op een pak) ivm de luchtbelletjes waar je beeb krampjes van kan krijgen..dus hier is het: kokend water, erg goed en lang roeren, koud water erbij, weer heel goed roeren (metéen anders klontert het weer) en dan voorzichtig nog een beetje schuden..lastig hoor!
Nou moet zeggen na de tip schudden tussendoor dat het echt perfect gaat! Quinn drinkt nu heerlijk zijn flessen tot de laatste druppel leeg en daarbij gaat hij nu ook doorslapen.