http://www.kijkshop.nl/index.asp?strPag ... n=Mbuyu.nl Deze lijkt mij erg handig in gebruik. Tevens 4 grote flessen bijgeleverd Zijn er hier mensen die ervaring hebben met deze set? Ben benieuwd of het inderdaad net zo handig lijkt als het er uitziet. En of de flessen wel bruikbaar zijn ( goed uit te drinken ) Liek.
Hoi, Ik heb geen ervaring met deze set, maar ik heb een magnetron-sterilisator van de Hema (15,95) gekocht. Deze is een stuk goedkoper, maar er zitten dan geen flessen bij. Het leek mij een handig ding, maar ik gebruik hem eigenlijk zelden! Op zich kost het steriliseren weinig tijd, ongeveer 5 minuten, maar het schoonmaken en afdrogen van dat ding is erg vervelend. Tegenwoordig is het ook voldoende om je flesjes in de afwasmachine te doen of in een sopje heet water, dus steriliseren is niet meer nodig. Ikzelf doe het nu nog 1 keer per week steriliseren in een pannetje. Groetjes Saskia
Wij hebben die set. De flessen vonden we zelf erg onhandig. Lianna zoog de speen telkens vacuum en dan kun je van onderen de fles open draaien, maar dan kwam er telkens melk uit. En die 4 standenspeen was voor ons ook niet alles. Van superlangzaam naar langzaam. Maar ja, voor ons meisje ging niks snel genoeg.
Ik ben dol op mijn magnetronsterilisator! Erg handig en ik vind het erg gebruiksvriendelijk. Ik zou het zeker aanraden, geen geklooi met pannen kokend water enzo. De flessen kan ik helaas niks over zeggen, aangezien ik een sterilisator heb van de Prenatal en daar gewoon Aventflessen in steriliseer.
Een sterilisator prima gebruik ik iedere dag, maar zomaar een set flessen kopen doe ik NOOIT meer! De aventflessenset staat hier nog te glimmen in de kast 1x 1 fles gebruikt en Isa kon er niet uit drinken, nu staan ze dus te wachten tot ze water gaat drinken.... zonde van het geld een set flessen kopen waarvan je niet weet of het lekker werkt in combi met je kind.
't Is maar de vraag of je kind goed uit die grote flessen kan drinken. Ik ken eigenlijk niemand die na de geboorte van z'n kind nog enthousiast is over die flessen (van te voren wel, want ze zien er nogal gelikt uit). Maar zelfs dan is het nog een erg prijzige magnetronsterilisator. De Hema en Prenatal hebben ze stukken voordeliger.
txs, Heb hem uiteindelijk toch niet gekocht. Kook mijn flesjes wel dagelijks uit. gebruik avent flessen. Liek.