Hallo! Wie weet er hier een betrouwbaar modellen bureau voor baby's? Wij vinden ons kleine mannetje echt een enorm knap stuk en zodra hij een camera ziet begint hij te lachen, dus het leek ons wel leuk om te kijken of het iets voor hem is.
Heee, die foto zag ik net op FB voorbij komen . Heb geen idee trouwens wat een betrouwbaar modellen bureau is.
Soms hebben merken, beebielove, name iT, prenatal modellen nodig zie het regelmatig voorbij komen op facebook. Ze zetten er dan bepaalde maat bij en dan kun je je kindje daarvoor opgeven.
Heb hem net ingeschreven bij the kids! Spannend!!! Hoop dat hij uitgekozen word. Chipje zijn jou kids al ergens in te zien geweest? (krijg trouwens trek van jou naam hihi ) Hoop dat hij kans maakt!
Hahahahah Jaaa toen ik de nickname koos zat ik heerlijk aan de chips😂 mijn zoontje is uitgekozen voor brunotti en h&m helaas was hij toen net geholpen aan zijn amandelen dus was hij te ziek om te poseren heel jammer. Dochter heeft bij prenatal een shoot gehad en volgende week krijgt ze een shoot bij een nieuw kleding merk. Ze vinden het geweldig al die aandacht. Ben benieuwd of je mannetje uitgekozen word heerlijk ventje
Mijn zoontje heeft ook ingeschreven gestaan bij thekids. Ik heb hem zelf weer laten verwijderen omdat ik hem nu op deze leeftijd echt geen plezier doe met fotoshoots. Hij zo ontzettend beweeglijk en druk.. en het moet natuurlijk wel leuk blijven. Maar ben bij thekids altijd netjes behandeld, contact was ook altijd goed.
Moeder anne Hip4kids Alleen elke baby is knap vinden moeders en zo veel babys aanvraag us nooit. Dus ze schrijven baby niet in meestaal. Aanvraag modellenwerk begint pas met 74/80 maar en dan moet kind ook los lopen al. Babyface maakt oproepen op facebook