@sterretje: lekker lullig zeg..kunnen ze niks anders voor je betekenen.jij werkt niet op een kdv toch? (zijn er hier zoveel dat ik niet bij kan houden wie er wel en niet werkt)
meiden ik ga ervandoor, even soepje eten met mn vriend op het net aangelegde terras en dan wandelen met ons logeehondje .. Tot vanmiddag! Bos, *schop onder je kont* haha
@emma, veel plezier straks! @bos, ja ik werk wel op een kdv, de babygroep, maar ons kindje kan niet op mijn werk terecht omdat ik in een andere plaats werk en ik dan niet kan brengen of halen, ivm openen en sluiten en dat er op mij locatie maar een babygroep is en onze kleine dus naar een andere locatie moet wat ik dus niet red Het kdv in onze woonplaats heeft de boel dus een beetje verknald Heb net een boze mail gestuurd, dus ik ben benieuwd, ik wil gewoon weten dat het geregeld is en niet volgend jaar in de stress te moeten zitten dat ik niet naar me werk kan gaan omdat de kleine nergens naar toe kan!
oke ik snap het ....wel vervelend want weet niet of het bij jullie ook zo is maar bij ons krijgt de kleine voorrang omdat ik er werk maar ja als de kleine naar een andere stichting of bv gaat schiet dat niet op nee. hopen dat ze wat doen met je boze brief want zou niet zo tof zijn als je geen opvang hebt straks...hoeveel en welke dagen blijf je werken?
@bos hihi, smaakt toch wel erg lekker he! Gewoon proberen te halen en op te eten, wie weet hoe goed het je doet! Ik ga drie dagen werken, het liefst zou ik 2 maar dat gaat niet helaas Financiel denk ik niet maar ook qua werk niet, bij ons moet je minimaal 3 dagen werken namelijk Ik heb straks voor 2 dagen de opvang nodig, mijn man is door de week ook namelijk een dag thuis, dus dat is ideaal Hoeveel dagen ga jij werken en hoeveel dagen kdv doen jullie straks?
@Bos: wat een opmerking! Ze zal gewoon jaloers zijn. Balen dat je een blaasontsteking hebt zeg, maar wel beter dat het nu ontdekt is en het dus niet naar je nieren doorslaat. Hoop dat je je snel beter voelt meis! @Juffie: ga je vandaag een test halen dan? En ik ken geen mensen die zomaar na 40 dagen een pilletje krijgen hoor. DIe mensen weten dan wel zeker wanneer ze hun ei hebben gehad en of ze een ei hebben gehad. Je maakt je echt veel te druk meis. Doe nou maar eerst een test en denk dan eens verder @Sam: altijd leuk die blauwe armen... Wel fijn dat ze het leuk vinden En ik zei toch dat je alsnog een tempstijging kon krijgen! Door het ziek zijn kan het allemaal wat langer duren. Nog ff doortempen en dan weet je het. Moet je nog progesteron prikken dan? @Emma: spannenddddd Veel plezier met de echo @Sterretje: nou ja zeg! Hoe had je het aangevraagd dan? Kan je niks bewijzen? En het is toch hun fout, dan plakken ze je er toch gewoon tussen? Zoiets lijkt me niet zo moeilijk. Hoop dat je een duidelijke en positieve mail terugkrijgt meis! @Bos: je kan ze gewoon meenemen natuurlijk. Beter mee- als onverlegen Beterschap voor alle zieke dames!
M'n ouders wilde in dezelfde tijd als ons op vakantie en toen zij gingen boeken belde ze ons op om te vragen of we het misschien leuk vonden om mee te gaan... Nou dat wilde we wel. We hebben ons eigen bungalowtje etc etc. Als we met z'n 2tjes willen eten is dat ook goed of een dagje weg willen met z'n 2en. Maar we hebben wel back-up. Daan kan nog wat leuke dingen doen met mijn stiefvader, waar ik geen puf meer voor heb. En dan heb ik nog mijn moeder waar ik lekker mee in het water kan dobberen.
Ben echt jaloers op je debby, heerlijk lijkt het me om nog een keertje op vakantie te kunnen gaan, lekker even er tussen uit! Zit je al in je verlof dan, of heb je er voor nog gewoon ff vakantie genomen? @dreamer, hoe is het met jou verder?
Ik heb nog even vakantie genomen. hihihi van 28 mei t/m 5 juni. Daarna nog een maandje werken en dan met verlof. Kun je geen last-minute boeken naar een lekker warm oord waar je je helemaal kunt ontspannen. Wij hebben het expres gedaan omdat we het gewoon nodig hebben... dan maar wat bezuinigen op andere dingen. @ Dreamer! Hey girl!
zo alle is in huis voor een broodje gezond nu alleen ff wachten tot mijn ei klaar is. @sterretje: ik ga 2 dagen werken en de kleine gaat 1 dag naar mijn ouders en 1 dag naar mijn schoonouders maar omdat mijn schoonmoeder nu ziek is en we niet weten hoe het verloopt heb ik me voor de zekerheid ingeschreven voor het kdv. kun je ook niet ff nog een weekje op vakantie dan voordat de kleine er is..wij gaan ook nog een weekje naar portugal..heb er nu al zin in.
Tja als je het zo bekijkt hihi, wel een goed idee, zal het toch nog eens met mijn mannetje bespreken! Thnks deb! Heerlijk joh dat je daarna ook nog maar een maandje hoeft te werken, dat is wel een heel lekker vooruitzicht als je daarna weer moet gaan beginnen na je vakantie! @all, ik moet eigenlijk nog een hoop doen, morgen weer werken, dus het moet echt vandaag, maar heb helemaal geen zin ergens in...
Goedemiddag dreamer! Ja vanmiddag om half drie heb ik een telefonische afspraak voor bespreken van de bloeduitslagen van vrijdag. En ook meteen om te kijken wanneer ik progesteron moet prikken (formulier heb ik al liggen).
@bos lekker joh, 2 dagen werken! Wanneer gaan jullie op vakantie! Portugal si heerlijk, zijn we vorige hjaar geweest toen we op huwelijksreis gingen~ Ja ga er echt aan twijfelen of we niet even weg kunnen gaan nog!
http://www.fertilityfriend.com/home/238a5e hier is mijn temp kaartje.. vind hem heel vaag worden :S nu is de temp al aan het dalen.. ik heb wel pas rond 1 uur kwart over 1 de slaap te pakken gekregen en dus gewoon 6 uur getempt.. is het dan normaal dat je temp lager is? Wij nemen lindsey (dochter van rachel) mee naar de meeting.. die wil ook wel graag naar het strand.. dat is wel leuk toch zijn er nog meer meiden die een kind mee gaan nemen Misschien laat ik benji wel thuis dan.. om te voorkomen dat hij daalijk het strand niet op mag.. zou zonde zijn.. heb heel veel zin in zaterdag