Jong, en zwanger willen worden!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 31 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    Hoeveel namen krijgt jullie kindje?
    Wij willen 2 namen.
    Geen idee waarom.
    Ja voor de jongen wel, want de naam die mn man wil, wil ik niet als eerste naam (kan ook niet echt)
    Dus daar moesten we al 2 namen voor kiezen.
    En voor een meisje dan ook maar.
    En vind het wel luxe staat ook :D
     
  2. Meisje87

    Meisje87 Bekend lid

    27 jun 2008
    960
    0
    0
    wahaha. Zou wat zijn zeg. Als je graag een meisje wilt en er komt een jongetjeszaadje aan, maakt die dan ook gauw rechtsomkeert :D

    Wij hebben voor een jongentje Joshua bedacht, de enige naam waar we overeens waren. Moeilijk hoor die jongensnamen. eigenlijk willen we nog een arabische naam als 2e naam.
    Maar als 2e naam heb ik zelf een puur hollandse naam bedacht, zo heet een collega van mij en dat is echt mijn maatje. In het verleden heb ik nogal nare dingen meegemaakt met vriendschappen, maar met deze collega heb ik echt een goede band ondanks t leeftijdsverschil van bijna 16 jaar. Helaas denkyt mijn vriend daar anders over, vriendschap tussen man en vrouw kan niet volgens hem. Dus hoewel ik het een van de mooiere nederlandse namen vind zit dat er niet in vrees ik.

    En voor een meisje een hele originele naam, lijkt op Tamara, maar iets anders. Heb m in ieder geval nog nooit gehoord en houd hem voorlopig even geheim ;)
    Maar ik weet niet of mijn vriend meisjes kan maken :) mijn schoonvader schoot er ook 5 jongenszaadjes in :)
     
  3. Meisje87

    Meisje87 Bekend lid

    27 jun 2008
    960
    0
    0
    hier ook 2 namen, liefst een nederlandse en een arabischer
     
  4. Wij willen ook 2 namen. Mijn man en ik hebben allebei 2 namen en ik vind het mooi staan. Ook op het geboortekaartje.

    Ik ga zo maar afsluiten, het wordt al laat en moet morgen weer naar het huisje. Fijn weekend jullie allemaal en tot snel weer :p
     
  5. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    Ik had een heel leuke meisjesnaam.
    Maar toen ik hem hardop zei met onze achternaam erachter .. toen heb ik die maar snel geschrapt ;)
    Dat was geen succes helaas.

    Ik zal morgen naar je zwaaien Dees :)
    Slaapse en veel plezier met het huisje opknappen :D

    @Meisje: waarom een Arabische naam?
     
  6. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    hallo allemaal

    nou heb niet alles gelzen eerlijk gezegd last wat over tepels en bortsvoeding enz ;) haha
    ik ga in ieer geval geen borstvoeding meer geven of anders heeeeeeeeeeel misschien 50 50....

    verder bij me zus geweest :( ging erg slecht maar dat komt door iets...

    hoe is het heir verder? ik ben lui en heb nergens zin in meer mensen last van?
     
  7. Meisje87

    Meisje87 Bekend lid

    27 jun 2008
    960
    0
    0
    mijn vriend is half arabisch, ook zijn achternaam is arabisch. Maar wel een hele mooie achternaam, vrijwel alles past ervoor.

    Ooh en ook een woning daar, dus dan is t voor de familie die in t buitenland woont makkelijker uit te spreken.
     
  8. Meisje87

    Meisje87 Bekend lid

    27 jun 2008
    960
    0
    0
    hey natas welkom terug.

    Ik heb groeikramp :rolleyes: in mijn benen en billen :) das lang geleden..
     
  9. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    groeikramp hahahhahahahah sorry ;) goed voor je :p hopelijk voor iets goeds ;)
     
  10. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    Hoezo geen bv meer Natas?
    Niet bevallen?

    Balen dat t niet goed gaat met je zus.
    Lijkt me lastig om iemand die je zo aan het hart gaat zo slecht te zien gaan.
    Ik ben gelukkig nooit opgenomen geweest.
    Ze hebben me wel opgegeven (dat ze me niet meer kunnen helpen) maar ik heb ze keihard het tegendeel bewezen!
    Sinds ik geen therapie meer heb ga ik keihard vooruit!

    Zit je zus in een opvang speciaal voor bordies?
    Of een algemene?
     
  11. Meisje87

    Meisje87 Bekend lid

    27 jun 2008
    960
    0
    0
    goed voor me? waar heb ik dat nou weer aan verdiend :eek: ;)
     
  12. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    Als ik groeikramp zou krijgen ren ik meteen naar de dokter :)
    Hoop toch dat ik nu wel een keer uitgegroeid ben :)

    Natas: is je vriend langer dan jou?
     
  13. Meisje87

    Meisje87 Bekend lid

    27 jun 2008
    960
    0
    0
    ik mag nog wel een beetje ;) Ben maar 166
     
  14. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    haha nee groeikramp hoop dat er een klein ietts in je buik bezig is vandaar dat ik zeg geod voor je ;)

    dreamer me vriend is net zo groot als mij ;) :) of 1 cm kleiner maar hij heeft stekels dus lijkt hij langer..

    en voor wie het vroeg me zus zit in een algemene een hoop gekken lopen ddaar rond. Misschien ken iemadn het hier wel in poortugaal zit ze. Een onwijs grote instelling is het.
     
  15. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    Hahaha mijn man dus ook 1 cm kleiner maar met lamge stekels :p
    Erg lastig om een man te vinden die langer is :p

    Ik ken de instelling niet.
    Maar als ze zo'n zware bordie is, waarom sturen ze haar dan niet naar een gespecialiseerde instelling?
    Als je er niet over wil praten moet je t zeggen hoor!
     
  16. Lily2006

    Lily2006 Actief lid

    14 jan 2008
    367
    0
    0
    Kinderpsychologe
    Eindhoven
    Jeeetje meiden wat kletsen jullie veel :confused:

    Wel gezellig :D

    Zijn jullie allemaal erg voorzichtig met de omgeving vertellen? mijn collega;s zijn enorm open en vertellen het als ze stoppen met de pil en wanneer ze zwanger worden. Laatst vertelde mijn collega ook dat ze helaas ongesteld was geworden.

    Ik vind het zelf niet erg om met haar erover te praten, maar zelf zou ik het nooit doen. Ik vind het eigenlijk een beetje erg persoonlijk om dat allemaal precies met je collega;s te bespreken?

    Ikzelf wacht liever tot ik echt zwanger ben, en zeker op mn werk toch te wachten tot de "12 weken"....hoe doen jullie dat allemaal?
     
  17. Meisje87

    Meisje87 Bekend lid

    27 jun 2008
    960
    0
    0
    ooh zo, ik snap m ;)

    Is alysia ook groot voor haar leeftijd?


    Weet je ik ben een beetje bang :eek: als het geen verbeelding, geen stress is, maar mijn lichaam zich gewoon aan het voorbereiden is op een klein wondertje, hoe moet dat als ik straks wat verder ben, de symptomen zijn nu al zo duidelijk aanwezig..
     
  18. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    heeft ze al ingezeten.. maar als je tegenwoordig boven de 21 bent nemen ze je neit zommaar gesloten op als je je er niet voorin zet...
    alleen als ze RM heeft.. uhm rechtelijke macht moet je aanvragen hebben we gedaan me zus gaf er toestemming voor dat hun haar leven zouen beheersen maar hebben ze gezegd doen ze alleen als ze ene gevaar voor zichzelf of voor een ander is... het gekki is dat is ze! ze hebben neit vooor niks al 15 keer haar lichaam leeg goppt omdat ze overdosis had.. heel haar lichaam zit vol met littekens ze is spierwit lijk mager :s maar als zei daar gewoon normaal doet met praten tjaah vinden ze je niet erg genoeg... :S maar dat is borderline! de ene keer voel je je goed dan niet! maar is maar raar deze wereld tegenwoordig meoten eerst doden vallen willen ze wat voor je doen
     
  19. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    @ meisje alysia is onwijs groot voor haar leeftijd ;) met gewicht en lengte boven in de groeicurve :) maar was ook letterliijk een wolk van een baby bij de geboorte ;)
     
  20. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    @Lily: hier weet niemand het!
    En ik vind het idd ook wel erg persoonlijk.
    En dat terwijl we op het forum echt alles bespreken en niks te gek is :p

    @Meisje: gewoon afwachten.
    Ik had de eerste ronde ook allerlei dingen die wezen op een zwangerschap.
    De kans dat het in ronde 1 meteen raak is is niet groot, zeker niet als je net gestopt bent met de pil (weet niet of je die slikte?)
    En als je wel zwanger bent, dan zal je ook de andere kwaaltjes wel aankunnen ;)
     

Deel Deze Pagina