ja.. zou ik ook doen.. heb je er een foto van gemaakt.. of ging dat niet.. want dan zou je het ook kunnen laten zien..
@red klinkt als een uitdaging zo'n schreeuwertje succes ermee @debby leuk he als je zo ontspannen bent en dat de kleine dan drukker word eten was trouwens lekker hoor maar dat is het altijd bij die thais @juffie super dat je de kleine hebt gezien oftewel iets wat erop lijkt @gaby leuk dat jullie de tuin gaan doen leuk een weekendje weg, hopelijk is het goed weer @emma ze hebben eht nu op een blaas en urineweg onsteking gegooid en dat de rechternier wat vergroot is kan normaal zijn maar ze sluiten eht neit uit, andaag weer nergens last van geen bloed en geen pijn dus denk toch echt dat het iets anders is anders had ik wel continu dezelfde pijn als het om een otsteking ging toch.. en bij niersteentjes komt het met vlagen maar ja ik heb nog geen koorts en als ik dat wel zou krijgen dan moet ik meteen contact opnemen wat een leuke schoenen lopen zeker heerlijk @sammy oh dus toch misschien zwanger maar ik weet niet wat je liever hebt, weten dat het mogelijk is maar je kindje verliezen of ongesteld voor de zoveelste keer sterkte meid ik voel me vandaag wel beter wel nog wat pijnen in mijn buik en zij maar minder als gister dus we wachten het maar weer af he ga dnek ik vanmiddag ff naar de dierenarts met de golden retriever even praten over behandelingen
Wat ook raar is, mijn temp blijft hoog... hoop dat de FA volgende week een goede verklaring hiervoor heeft... Maar ik ga weer verder, ga zo met mijn zusje mee naar tandarts..
@ kim, fijn dat je je al iets beter voelt. Ik had gister trouwens mijn moeder aan de lijn, die heeft een nieuwe hond.. Ze heet Kimberley.. Wel ff gek om dat zo te horen! Ze gaan haar ook gewoon Kim noemen. @ sam, zou het dan toch zo geweest zijn?.. Dat verklaart wel je hoge temp en die rare predictor test. Maar hoe kan die hoge progesteron van een goede bevruchting zijn? Want op dat moment was je ei toch net gesprongen dus kon er toch nog geen bevruchting hebben plaatsgevonden? Of was het later?
Goeiemorgen Nen en sammie @gaby. lekker he als alles weer aan kant is. Beter dat jullie de tuin laten doen.. ik heb het ook laten doen, door mn vriend haha Hopelijk komt je ongie op tijd dan! @sammie, das wel gek ja.. zou best een vmk of verkeerde innesteling kunnen zijn denk ik.. je temp kan nog hoog zijn als je toch hcg in je lichaam had toch? ben benieuwd wat je fa ervan zegt @kim, gelukkig heb je geen koorts! Kunnen die steentjes niet oplossen op de een of andere manier, of moeten ze dat per sé opereren? schoentjes lopen idd heerlijk Zo ik heb een half uurtje gesport op de crosstrainer en geen harde buiken gehad yeeh Boven alleen nog even stofzuigen enz, maar eerst even kopje thee drinken Tis best fris vandaag trouwens.. mis het mooie weer!
Heb het er net mijn moeder aan de telefoon gehad, en mijn oma en oom (zoon van me oma) hebben een genen afwijking waardoor ze geen meisjes konden maken/krijgen.. Me oma en tante hebben regelmatig een miskraam gehad.... Ben echt onwijs verdrietig nu...hoop dat ze me volgende week helpen.
@ emma, fijn dat je geen harde buiken kreeg! @ sam, he getsie zeg! Snap dat je verdrietig bent nu. *dikke knuffel!* @ all, ik ga ff met school bezig. Lees af en toe even mee!
@nen haha grappig ken geen hond die kim heet @emma goed dat je geen harde buik hebt gehad. ik weet het neit of je het ook gewoon kan oplossen ofzow nog nooit gehad en omdat ze nueerst met het andere aan de slag gaan heb ik verder neit heel ver doorgevraagd
@Sammie, heeft je oma wel je moeder gekregen dan? of is het de moeder van je vader? Vind het echt vreselijk voor je Dikke knuffel van mij! @Nen, succes met school! Ik ben nu al zenuwachtig voor het autorijden Heb het te snel gezegd, want heb nu wel harde buiken.. toch te gek gedaan dus.
sammie: knuf ff een vraagje.. ik moet binnenkort eind mei op een vrijdag vrijwillig werken op de kasteelfeesten.. ter bedankje krijg ik 2 kaarten voor de kasteelfeesten ter waade van 22 euro per stuk.. ( de avond dat nick en simon komen) nu wil mijn zus die graag hebben. ik ga toch niet.. ik heb 10 euro per kaart gevraagd.. en nu vind ze het stom dat ik ze niet gratis geef aan haar.. heeft ze gelijk of heb ik gelijk.. op mijn werk verkopen ze ze onderling voor ongveer 17.50..
@kim, nou hopen dat het meevalt en dat de ontsteking in elk geval goed weg gaat nu! je hoeft niet te werken toch?
@Gaby, beide haha, ik zou ze wel gratis geven aan mn zus maar ik zou het niet leuk vinden dat ze dat vanzelfsprekend vind en daar van uit ging..
ja.. Maar ik moet ik wel een ochtend voor werken... en zo een hele goede band heb ik niet met mijn zus.. ik weet ook dat als het andersom was geweest.. zei mij de volle pond had laten betalen..
@gaby ja je kan ze ook op je werk verkopen voor 17,50 per stuk en dan heb je 35 euro om lekker met je vriend te gaan eten ofzow, jij werkt ervoor en vind het neit vanzelfsprekend dat zij ze dan gratis krijgt, ze krijgt ze al voor 10 euro das toch niks
@ gaby, moeilijk hoor.. Jij hebt er natuurlijk wel een dag voor 'gewerkt'... @ kim, ik heb vorig jaar december een klein niersteentje gehad en ik heb em uitgeplast..
@gaby, dan zou ik er ook wat voor vragen ja.. zeker als jij er voor moet werken @Nen, deed dat geen pijn?
@ gaby, zou er idd wel geld voor vragen! Vind het al brutaal dat ze zegt dat ze ze gratis wilt! @ emma, euh ja dat deed behoorlijk pijn. Maar zal de details besparen voor Kim
ze kan ze kopen voor 10 euro per stuk.. is ze t er niet mee eens.. verkoop ik ze op mijn werk.. ( mijn zus heeft een hele tijd terug haar kleding kast uitgeruimd.. toen we nog dezelfde maat hadden.. ik mocht haar ''oude'' kleren overkopen, en als ik dat niet wou deed ze ze weg) ff een voorbeeldje van hoe mijn zus is..