@oma: geeft niet joh..kon jij ook niet weten... vanochtend op visite geweest bij mijn collega....lars heeft zich goed gedragen...heeft alleen maar liggen slapen haha...zal ff afkloppen maar tot nu toe heeft hij een goede dag (alhoewel hij wel wakker word als ik hem in de wagen leg zucht...)
@kristel: oh gelukkig geen operatie dus...nou rustig aan doen dan...moet je over een tijdje weer voor controle nu?
@ seks.. het is hier echt een ramp.. manlief heeft wel behoefde maar voor mij hoeft het echt niet meer. vind er niks meer aan.. buik zit in de weg, heb er geen gevoel meer bij.. echt om te janken.. Dus we hebben maar besloten om het echt af en toe te dpen. 1x in de 2 weken hooguit.. hoop dat het weer terug komnt straks
Zo hier ff snel 2 boterhammen naar binnen gewerkt.. ik vind eten echt niks meer aan.. bah bah!..Eef en Senne komen hier zo.. ff lekker een stukkie wandelen"
in mijn hantekening staat onze site klik hier.. en als je erop klikt dan kom je erop.. maar hier is die. www.babyschuurmans.babysite.nl
ukkie: je hebt pb sammie: ik denk dat deze foto is van de dag van de terugplaatsing.. en dat andere geen idee
Gaby, Dag 1 na bevruchting (mocht hij goed delen) is hij 2-cellig, dag 2 4-cellig en dag 3 8-cellig. Op de foto lijken ze inderdaad 4-cellig.
ik had op dinsdag punctie en op die vrijdag erna zijn ze terug geplaatst.. de foto's zijn van de 4 de..die datum staat erbij en de 2de had ik punctie.. dus dan is dit de dag voor de terugplaatsing.