Agneta.. ja dat is best weinig.. Sophie krijgt er nog maar 4.. 8-12-4-8 en dan 180 ml + 6 schepjes. Mariss.. wat vervelend zeg balen man! Je kon dus ook niet ff tussendoor ofzo??
Hey meiden, @mariss oeh das balen zeg, wat een vreselijke stagiaire zeg, wat een fout om te maken! Kan me voorstellen dat heel je dag is verpest, wat ongeloofelijk shit zeg @red fijn dat je nu verlof hebt dan, heerlijk he! Lekker aan de slag meis! @nen succes met autorijden meis! @ukkie wat een gave canvas heb je zeg, echt super! @bos shopse meis, niet al je geld uitgeven he! Eh verder weet ik het ff niet meer, sorry Net met Kylian naar het cb geweest, hij was in 3 weken maar 115 gr aangekomen, veel te weinig Echt erg, baal er zo van Maar eht is nu moeilijk te schatten of dit gewoon in die weken zo gekomen is, of dat dit van de laatste week alleen is Straks een weegschaal halen en dan elke dag wegen Moet ook de fles erbij gaan geven, met comfort voeding tegen het spugen Morgen de ha terug bellen kijken wat die zegt, moest eigenlijk nu bellen, maar ze zijn weer eens vrij.... Wanneer niet, zucht...
@Agneta, als ze 6 x 140 drinkt krijgt ze opzich nog wel genoeg binnen. Meer kun je ook niet doen toch, dan haar drinken aanbieden? Ik ga de laptop ff afsluiten.. wordt hier alleen maar slaperig van en moet even wat gaan doen.l
Sterretje.. he bah wat vervelend zeg! Je kunt ook Nutriton toevoegen aan je gewone voeding.. is hetzelfde. En huisartsen.. vertel mij wat. Vreselijk! Hopelijk groeit hij snel!
@ukkie: Nee ik kon niet tussendoor, moest een nieuwe afspraak maken. @sterretje: Ja en dan zeggen ze ook nog maar ja stagaires moeten ook nog leren..Grrr..Daar kan ik me zo kwaad om maken..
chamaro wat belachelijk zeg! hun fout dan kunnen ze je toch wel even tussen proppen! hadden zij die fout maar niet moeten maken.
Agneta.. ja al vanaf 6 weken kreeg ze om half 11 de laatste fles en dan sliep ze tot 6/7 uur en nu een week of 3 slaapt ze van 8 tot 7/8 ideaal dus!
@agneta: het was de fout van die stagaire van de vk praktijk..Ziekenhuis kan er niks aan doen..Dus ik ga bij de volgende controle een klacht indienen..Maar ja dan is die k*t stagaire al weg..Dus heeft dan geen zin meer..
@mariss natuurlijk moet stagiaires ook leren, maar dit is wel een hele grote fout voor jou Ze moeten toch wel kunnen bedenken hoe dit voelt Jij zit je al weken te verheugen op een echo, en dan krijg je die niet door een fout van hun, lekker handig @dreamer, graag gedaan meis, leef echt met je mee! Ehm voor de nod lijst, moet nog ff rekenen haha wanneer mijn nod is Weet ook niet zo goed wat voor lf ik aan moet houden, voorheen was die altijd 12 dus denk dat ik het daar maar gewoon op houd, dan kom ik uit op... 8 januari, oke 8 jan mag op de lijst, thnx! @kristel, hoop dat je ha wat voor je kan doen meis, misschien heb ik het gemist maar jullie gaan toch wel voor een brusje nu? Heb je je eitje benut, of was deze alleen om te kijken hoe je cyclus is? Hier zit ik nu op 3dpo, had op cd58 mijn ei pas, vet lang dus, maar hopelijk nu na mijn ei de volgende keer langzamer Enne goed dat je het zegt van de reflux, misschien kan de koorts/verhoging daar dan van komen, ga het morgen gelijk met de ha overleggen Is zo zielig nu! Thnx he!
@red ja ik geef bv, maar moest met 1 flesje per dag gewone voeding gaan beginnen, omdat het kolven niet gaat Nu moet ik dus na de bv fles bij gaan geven met comfort voeding @ukkie oh is dat hetzelfde, thnx ga ik daar ff naar kijken Hopelijk gaat het daar beter mee, hij moet echt wel aan gaan komen nu hoor! @agneta, ja ik geef bv, maar 1 keer de fles Straks als ik ga werken krijgt hij fv mee, want het kolven gaat neit helaas
ukkie zo ideaal! ik ben jaloers! chamaro ik kan me voorstellen hoe je je voelt! je hebt je er zo op verheugd.
@Sterretje, jammer dat het kolven niet lukt. Dan zou ik idd ook een fles bij gaan geven. Ga je 't straks combineren als je aan het werk moet of wil je de bv afbouwen? ik ga nu echt hihi wie geeft me even een schop
@Sterretje: Tuurlijk stagaires moeten ook leren maar hoe ze dat daar zeiden en ik stond er al met een chagerijnige kop.. En ik heb me idd op zitten verheugen..en door zon domme stagaire loopt dit allemaal in de soep alleen omdat zij mij het verkeerde telefoon heeft gegeven van het verkeerde ziekenhuis..Maar goed.
sterretje ik ken het. ik heb julie tot 2 weken geleden bv gegeven. ik was toen op controle bij het cb en ze was toen net 2oo gram aangekomen in 4 weken te weinig. ze raadde me ook aan om bij voeding te geven maar toen wilde ze helemaal niet meer eten ook geen fles. mijn bv is toen terug gelopen naar bijna niets en heb ik veel gekolft het was toen bijna terug maar ze bleef onrustig en weinig aankomen en toen ben ik maar gestopt met de bv. heel erg vond ik dat maar ze is nu zo tevreden en blij. ze is nu zelfs bijna 500gram aangekomen in 6 dagen!