Nou we hebben hier besloten dat augustus en september super maanden gaan worden en dat iedereen maar gewoon lekker zwanger mag zijn, dus dat geld ook voor jou! Hoop dat je over 10 dagen een super mooie roze test mag hebben!
@ Springmuis, Welkom! Ik vind het wachten ook altijd zo lang. Vandaag weer gewerkt, ben echt supermoe! En dan is Sil ook weer in een jengelbui door die tandjes. Echt vermoeiend hoor. Denk dat ik gister of eergister mn ei heb gehad. Dus nu maar weer wachten.. Alles goed met jullie? xx C.
Mmm fijn altijd die wachtbank he, ik wacht ook nog ff gezellig met je mee! Vanavond dan lekker een relax aafje houden meis, voetjes op de bank en filmpje kijken ofzo, of gewoon lekker vroeg je bed in duiken als dat lukt, vind ik soms echt heerlijk na een lange en drukke dag werken! Hoop dat sil snelwat lekkerder in zijn vel gaat zitten! Voor jou fijn, maar ook voor hem!
@ Sterretje08: Jaaa nou hopen doen we ook zeker en augustus is gewoon de maand van het zwanger worden @Celinaaa: Dank je wel
pfff ben vandaag weer ongi geworden nou maar ronde 12 in net als panda.. komt geen einde aan ik word nooit zwanger denk ik
Hoi, Wat vervelend zeg bbrrr dat is altijd zo k.u.t. gevoel. Was het zo onverwachts of zat je er min of meer op te wachten dat je ongi moest worden. Ik werd het zaterdag ook onverwachts, dacht dat ik een langere cyclus had maar goed. Je bent inderdaad al lang bezig. Nou ik hoop dat toch snel voor jou de tijd komt, je loopt wel al 7 jaar voor op mij dus dat heb je al gewonnen als je zwanger raakt. Ben ook sinds dit jaar pas bezig. Veel succes en positief blijven zullen we maar zeggen.
haj meiden kom weer ffkes kijken hoe het met jullie gaat ik heb vandaag een paar schilvertjes in mijn plas gehad kan dat innestel zijn of wordt ik gewoon weer ongesteld?
Ik weet het niet wat dat kan zijn, heb er eigenlijk nog niet zo veel over gehoort over schilvertjes in het plasje wat dat kan betekenen. Hopen voor jou een voorbode van zwangerschap.
Balen Dees En een dag te vroeg ook nog. Hoop dat de dokter morgen iets voor je kan betekenen! @Sterretje: ja zo loopt ie beter ja Ik hoop dat je donderdag posi test! Had je de one step testen al binnen dan? Die vlokken in je urine betekenen helaas niks.
Pfff mijn man is een rare Ik vroeg gisteren wat ie van een meisjesnaam vond. Gatver, geen leuke naam. Zeg ik net Kristel als optie, zegtie gatver (nou ) Zegtie: ja ik zat net te denken .. die naam (degene die ik gisteren zei dus) vind ik wel leuk! Ehh schat .. gisteren vond je t een lelijke naam. Oh .. nu vind ik m wel leuk hoor! Mannen
marietje wat ben jij mooi slank zeg! nee ik ben geen meisje1987, maar vind t wel verwarrend :s ik raakte al in de war met mijzelf Hier wel krampjes, alsof ik wat verkeerds heb gegeten. Normaliter voorbode van komende ongi.
@suhe Gefeliciteerd beetje laat maar ben paar dagen niet op de site geweest. kben nu ongesteld, dus nog 1xtje van mezelf ongesteld worden en dan beginnen aan ronde 1 erg spannend allemaal alle meiden veel klus plezier en hopen dat iedereen snel zwanger is!
Lynn je krijgt echt al een buikie! Ik voelde dat ik ongi zou worden, had al een lage temp bereikt en sinds gister krampen in me baarmoeder.. dan weet ik genoeg. 1 Dag voor NOD die thermometer in me kont zegt evenveel als een test 1 dag voor NOD doen, maar dan lekker gratis heb al een hele tijd geen test meer gebruikt. Alleen ovutesten dan, maar denk dat ik daar ook maar mee stop. Heb ze toch niet nodig. Positief is het laatste wat ik ben, maar ik twijfel zo erg aan mezelf, al maanden, ik had gehoopt dat het sneller zou gaan omdat we nog jong zijn maar natuurlijk heb ik weer pech Maar ik moet ook maar niet teveel zeiken, ik weet er zijn mensen langer bezig, maar die zijn er altijd wel.. en het maakt me zo verdrietig. Hebben jullie dat ook, zo'n gevoel van een gemis in je leven, dat je zo graag een baby wil..
@ Lynn, Al mooi buikje zeg, en dat nu al. Bij mij begon je pas tegen de 3/4 maanden wat te zien.. @ Desiree He balen meis! Positief denken, nieuwe ronde nieuwe kansen. Ik heb niet echt gemis, want ik heb er al 1. Maar de wens voor nog 1 is wel erg groot! @ Dreamer Tjaa, mannen :S xx C.