@dreamer gister voelde ik aan wat dus blijkbaar mn baarmoedermond is haha , hoe weet ik of dat kuiltje open staat? mijn vinger paste precies zo op dat kuiltje? is dat open of ? wat een vragen eh hahah meisjee gefeliciteeerd groetjess
trouwens op mijn banner staat dat het vandaag de meest vruchtbare dag zou zijn. maar dat is het dus helemaal niet. balen. en weet je het doet me eigenlijk een beetje pijn. wordt er een beetje verdrietig van, als ik dat zo lees.
@ Iedereen, Hoe gaat het? Kwam even kijk en zag dat meisje87 positief heeft getest. Meid GEFELICITEERD! Ik ga er zo weer vandoor weet nog niet wanneer ik erop kom. Straks visite voor mijn verjaardag... JOEPIE 20 JAAR! :smile: Morgen tuning dus... Spreek jullie! Liefs
sammie gefeicteerd met je verjaardag ja nu ben je een tigger in plaats van een tiener ) geniet ervan nou ik heb net een ovutest gedaan en hij is hetzelfde als in me album dus streepjes even donker maar posi af... vraag me af zal dan ok ei geweest zijn? @agneta meis hopelijk komt je ei snel en niet verdrietig zijn meis want of het waar isof niet weet ik niet heb wel eens gelezen als je down enz bent dat het zwanger worden ook moeilijker is of iets... @ de rest hele goede middag wij hebben net lekker tzatsjiekie klaar gemaakt voor vanavnd MmMmmm en word gek van me toestenbord heel veel toetsen doen het slecht dus kan niet meer sne typen moet er heel hard op drukken en veel dinge paakt hij laat en traag... maar is me eigen schuld komt goed
hoi meiden! @natassie, ja helaas toch ongi geworden... Tis niet anders Maar jij waarschijnlijk je ei gehad, super joh! @kristel, bedankt voor me nod weer op de lijst te zetten, klinkt nog zo ver weg die in september Hoe is het met jou? Niet gaan testen nog hoor, nog veel te vroeg meis! Wacht anders iig tot 2 dagen voor je nod! Ben heel benieuwd, hoop heel erg dat je zwanger mag zijn! @dreamer, nou dat scheelt weer een halve dag morgen dan toch hihi? Ja heb soms nog best een goed geheugen hoor, als ik wil He maar een temp nu zo laag wil neits zeggen, kan ook een innestelingsdip zijn hoor! Ik duim voor je, wil die tweeling van jou over negen maanden namelijk lachend op de foto zien! @sammie, gefeliciteerd met je verjaardag, hoop dat je een heerlijke dag hebt! @meisje87, wat goed zeg, van harte gefeliciteerd zeg, echt super! Heb ook maar vast wat hcg gepikt van ej hoor, wie weet helpt het alvast! Hier nog even een vraagje, hoe kan het dat me temp heel hoog blijft nu, terwijl ik al 3 dagen ongi ben? Normaal is mijn temp aan het einde van mijn ei rond de 37 en nu blijft hij zo hoog, terwijl ik normaal als ik ongi word terug zak naar de 36,3 / 36,4 ong?
hoi meiden even een heel ander vraagje, hoe gaan jullie het doen met werken als er een beebje is? blijven jullie werken of gaan jullie minder, of stoppen jullie helemaal? ik werk nu 4 dagen. ik zou dan graag willen stoppen met werken en dan misschien af en toe 1 dagje de administratie doen ivan ons eigen bedrijfje zodat i dan lekker thuis kan blijven bij ons beebje. maar veel mensen zeggen tegen me dat ik dat niet moet doen omdat dat saai is en je je werk dan gaat missen maar dat zie ik dan toch wel? en wat nou saai met je eigen lieve mooie kindje thuis om voor te zorgen. xx
hee agneta, ik zou graag 25 uur willen werken als de beeb er is ( moet eerst nog beginnen met klussen maar goed) alvast over na gedacht en dan hopen dat Oma (whaha nog nooit zo genoemd) 1 dagje wilt opassen, en dan 2 daagjes naart kinderdagverblijf. ik werk zelf in de kinderopvang en ikw il toch wel graag blijven werken en ik denk dat het ook nog wel financieel nodig is. dusjaa groetjess
@ Sammie, Van harte Gefeliciteerd meid, Fijne dag gehad? @ Sterretje, Ik heb geen idee waardoor dat komt.. @ Agneta, Ik ben gewoon hetzelfde aantal dagen blijven werken toen Sil kwam. ( drie en een halve dag ) Hij gaat 3 dagen naar het kdv, en die halve dag naar mn schoonmoeder. Dat wou ze zelf graag. Ik vind het tot nu toe allemaal prima zoals het nu gaat. Waarom duurt dat wachten tot testen/ongie zo lang.. Hmm Ik wou dat het allemaal wat sneller ging. Het zo het gevoel dat deze maand niet echt iets word. Maar er is nog hoop, we zullen zien over 8 dagen.. xx C.
Ik werk nu 4 dagen, straks als we een kindje mogen krijgen, wil ik 3 dagen gaan werken zoals het er nu uit ziet, ivm financiele gedeelte Zou graag stoppen maar dat gaat voorlopig helaas niet, misschien dat mijn vriend binnenkort een hogere functie gaat krijgen op zijn werk, en ik misschien dan 2 dagen kan gaan werken als ons beebje er is, maar dat zijn plannen die we over een jaar dan wel zien Nu eerst maar eens zwanger raken! @celina, nog maar een week, dat gaat echt heel snel, je zult het zien!
ik werk niet en ben huismam en zolang wij kinderen hebben die nog niet naar school gaan blijf ik huismama
Ik betrap me nog steds dat ik naar de wc loop kijken of ik nog niet ongi ben. Sammie gefeliciteerd met je 20e Ik wil tot half maart fulltime doorwerken als t kan, en dan met ouderschapsverlof minder uren draaien, uiteindelijk gaan we beiden 4 dagen werken (of dat aantal uur verdelen over minder en langere dagen), zijn we nog niet overuit. Maar we willen zorgen dat een van ons 4 of 5 dagen thuis is bij de kleine.
wat is er weer veel gebeurt. heb ff iets verder trug gelezen want snaptje iets niet @ natassie fijn dat je toch blijft! @ sammie gefeliciteerd met je verjaardag @meisje gefeliciteerd super zeg dat je zwanger bent mag ik ook wat hcg ik zit in mn vruchtbare dagen, vanmorgen heerlijk geklust. @ rest weet het ff niet meer: fijne avond xxx
oja ff vraagjes is het slim dat mn man nu tijdens mijn vruchtbare dagen 1 biertje drinkt savonds? en mag je permanenten als je zwanger bent? (einde zwangerschap?)