Hihih dat klinkt echt grappig de grootste kerels met je chihuaha op schoot.. ze zal best lief zijn dat geloof ik ik vind ze alleen eng gewoon. Me man wou net zeggen chinese kaalhond bij de buurman maar hij zei er is een kale chinees bij de buurman En zou eerst even afwachten of je nog een eisprong gaat krijgen, het is in ieder geval goed dat jullie veel klussen! DesSa je bent niet dom joh ik wist vroeger niet eens dat er iets als een eisprong bestond.. daardoor ben ik eerst zwanger geworden. Ik heb een hoop gelezen en ook op deze site geleerd, maar vooral uit het boek zwanger worden van mariel croon.
Chihuahua's zijn cool ! En meis je moet niet onzeker worden hoor.. Wij sukkelen gewoon lekker met zijn alle door... EN we worden allemaal zwanger met of zonder hulp.. Probeer er niet teveel bij stil te staan en een handige TIP van DesSa.. Koop gewoon ergens veel zwangerschapstesten voor een leuk prijsje.. Dan boeit het ook niet als je een keer een nega test heb omdat wij altijd eigenwijs te vroeg testen.. Ja behalve het feit dat je niet zwanger bent. baal je natuurlijk... Maar goed als je een Clear Bleu haalt zou het zonde zijn van je geld als je niet zeker weet of je nu al een ei hebt gehad..
Ik snap niet hoe me temp zo stabiel kan zijn.. En ik zie ook nergens kaartjes die op de mijne lijken..
hey dames, wat een hoop om bij te lezen zeg.allereerst natass gefeliciteerd met de zwangerschap. verder iedereen wel een beetje een leuk weekend? grtz suus
Ja dan lijkt het erop als je naar de temp. kijkt dat je geen eitje hebt gehad tot nu toe. Het vrouwenlichaam is me toch iets raars.
Met korte baarmoedermond moet je trouwens nog steeds wel die dingen kunnen voelen.. En precious ik heb wel eens vaker van die kaartjes gezien, alleen de laatste tijd niet meer, het komt wel eens vaker voor.. maar meis rustig aan, waarschijnlijk komt je eitje nog het duurt alleen lang en dat is wel balen ja. Niet teveel stressen door die temp
@ Desiree, hahah een kale chinees jaja . Ja we klussen wel door. Als ik niet aan het tempen was zou ik zweren dat ik me eisprong al had gehad en waren we vast niet zo bezig meer geweest. @ DesSa, ik heb nog 3 liggen 2 van kruidvat en een CB. Dankje voor de lieve woorden. Ben al een week onzeker maar goed ei kan nog komen.. Of ik wordt ongie. Als het maar 1 van de twee is .
Nou Desiree ik had ook een boek waarin alles in stond.. En dit is echt grappig hoor.. Toen beviel ik dus bij de 5,5 maand.. En die vrouw zegt persen.. Dus ik schreeuw wiv hoe ik moet persen.. Heb je niets gelezen zegt ze waarop ik terugschreeuw NEE dat is hoofdstuk 9 grrrr.. Haha.. Maar goed ik weet nu hoe ik moet persen dus dames daar kan ik jullie mee helpen
Hadden diegenen dan ook nog geen ei ofzo? Of kwam die daarna? Jammer dat ik die kaartjes nergens zie..
Ja niets is zo klote om op een ongesteldheid te gaan zitten wachten.. Ik mag in mijn handjes klappen daarmee.. ik ben een dag echt goed zwaar ongesteld.. En twee lichte dagen met oud bloed.. Dit is ook meteen na de bevalling weer opgang gekomen.. EN een niet al te lange cyclus.. Maar meis.. Je bent hier om je onzekerheid te uiten.. En er zijn vele dames hier met vele juiste info.. Ik heb zeker wel wat aan sommige dames hier..
Desiree ik wil niet weten hoe dat voelt denk ik.... Jammer dat je vagina niet op je arm zit dat je beter kan kijken.. Vrouwenlichamen zijn vreemd... Haha
Ik ben ook blij met jullie lieve woorden en alles wat jullie zeggen. Zo kun je er ook over praten en erover leren. We hebben tegen niemand verteld dat we bezig zijn, dus kun je ook bij niemand klagen.
Soms geen ei nee, maar meestal ineens een lange cyclus met late eisprong.. dat kan wel vaker ineens voorkomen. Het vrouwelijk lichaam is soms een raadsel! Misschien kan ik die kaartjes nog ergens vinden als ik terugzoek.. maar weet het niet zeker.. kan me het in ieder geval nog wel herinneren. En idd je mag hier alles schrijven wat op je hart ligt, als het binnen de perken blijft dan haha.. En geen enkele vraag is dom.
Heej Suus Ik las even over je heen.. Sorry ! Ik heb een ontzettend leuk weekend.. Ik ben al de hele dag bezig om deception te kijken.. En heb grote schoonmaak gehad vandaag.. Alles van boven naar onder gepoetst... We wonen bijna een jaar in dit huis.. Morgen komt mijn moeder op visite en gaan we kwarktaart eten.. En jij.. Nog geklusd... Of andere leuke dingen gedaan..
lekker kwarktaart, wij zijn vandaag ff lekker gaan shoppen en heb een hele mooie ring gekregen.meneer ging niet op zn knieen helaas maar wel echt kei lief en mooi. hihi. donderdag hebben we nog geklust en ben bezig met ovutesten enzo heb nog geen posi gehad dus we wachten rustig af grtz