ik hoop het echt voor je... Lees het hier wel of je zwanger bent.. ik ga nu slapen.. morgen weer een lange dag werken.. Weltrusten
Normaal vind ik het altijd zo snel gaan, maar nu...de dagen lijken wel maanden h aha nog 6 dagen voordat ik kan testen of voordat ik ongie wordt. @suus: slaap lekker!
ja dat ken ik. ik heb gister getest dom dom natuurlijk want het is nog veel te vroeg maar ben zo ongeduldig. de maand gaat zooooo langzaam
ja zonde he maar had echt een engel en een duivel op mijn schouder die zeiden wel testen, niet testen haha de duivel had het gewonnen. maar heb er geen spijt van want ik dacht echt dat het raak was en toen ik zag NIET ZWANGER dacht ik oh ja even met beide benen op de grond en gewoon doen.
echt afwachten.. vorige maand wilde ik gewoon even testen op mijn NOD...ik wist dat ik wel ongi moest worden maarja..test was ook negatief en kwartier later werd ik echt ongi hahahaha even weten he het ook alweer voelde dat testen
Vreselijk he dat je je zo moet kunnen beheersen om niet te testen. Ik heb daar ook vet veel moeite mee. Sinds ik overtijd ben, heb ik bijna elke twee dagen wel 1 test gedaan. Maar sinds vanmorgen dus dik negatief was na die vage streep van gister, ben ik er even klaar mee. Als er dit weekend nog niks is gekomen, ga ik dan maar eens een nieuwe test kopen. Ik hoop dat je snel ZWANGER ziet staan in je scherm
denk dat ik maar een winterslaap ga houden van twee weken. twee weken klussen, twee weken slapen. zou tegek zijn als dat zou kunnen.
haha dan moet ik gelijk aan een collega van mij denken. die vroeg of je gelijk kon testen na de sex haha. was het maar waar.