Wat een geweldige foto's!!! En dat soort dingen zijn altijd leuk, we hadden er hier in de buurt ook een maar die is toen ook heel snel weer weggegaan helaas! @hier: t gaat met mij een stuk beterder! De pijn is eigenlijk wel weg en heb vannacht zonder paracetemol gedaan om te proberen en dat ging prima.. ik denk dus dat t gewoon een ontsteking was en dat de AB aanslaat! Oh en de kleine man heeft even besloten dat het tijd werd voor een buikie.. waar ik de hele tijd vanaf mn navel ongeveer naar beneden alleen een bolletje had (tot mijn verveling want dan ktijg je door dat stomme elastiek van die zwangerschapbroeken een "vetrol" idee! ) is t dus ineens sinds gisteren een hele buik! kan t bovenste deel ook niet meer inhouden zeg maar.. en dat kon steeds wel..
Hihi, da's maar goed ook Pam, dat je kindje daadwerkelijk groeit! Maar wel leuk hoor! Vanaf nu zal het wel snel gaan, na 20 weken is het vooral nog veel groeien. En superfijn dat de pijn weg is! En dat het een ontsteking was. Want als je stenen hebt, die zijn er geloof ik nog niet zo makkelijk uit...
@Pam, gelukkig dat er niks met de kleine is, wel vervelend voor jou! Gelukkig gaat het al wat beter Leuk trouwens dat je buik is gegroeid! Dat lijkt me zo leuk he, dat je echt gaat zien dat je zwanger bent @Cossy, Die indoor speeltuinen zijn leuk he! We hebben er hier ook 1, en die is ook goed te betalen. Leuke foto's van je zoon! Hij vond het wel leuk zo te zien! @Sylvaan, Nog gefeliciteerd met je zwangerschap!
Oh Pam gelukkig dat alles goed is en dat de pijn al zoveel minder is! En ik begrijp dat jij vanaf nu officieel getoeterd door het leven gaat? LEUK!!!! Weg vetrol en welkom babybuik! Heb je je echo al gehad? @ Cossy: Leuke foto's van Vince! 7 euro voor drie personen inclusief parkeren is inderdaad niks, dat kun je dan leuk even doen! Ik moet gelijk weer denken aan hoe leuk ik de ballenbak vroeger vond. Alleen daarom al wilde ik graag naar de Mac, haha Dus ik kan me voorstellen dat Vince de tijd van zn leven heeft gehad. Was het voor jou ook te doen?
@cossy .. gelukkig dat die steekjes dan "normaal" zijn .. ik heb morgen me eerste echo dus ik hoop dat alles goed is ! wat onwijze leuk dat je zoontje het zo naar ze zin heeft gehad en ook dat het zo goedkoop is .. bij ons in de buurt is alles eigenlijk best duur :S mijn vriend heeft al een tweeling van 6 die we van maandag tot vrijdag hebben, en we moeten ook steeds leuke dingen verzinnen maar dat is toch vaak duurder !, dus dan word het weer naar de paardjes op de boerderij bij mijn vader haha @ esmaralda thanks @pam leuk dat je nu echt een buikje krijgt !
@amaryllis ja morgen al ! omdat ik in dec een niet meer kloppend hartje had , zei de vk dat ik bij de volgende zwangerschap een vroege echo kon krijgen , dus bij de posi test heb ik meteen gebeld en ik mag dus morgen om 18.10 uur . best wel spannend ! ik heb vandaag nog leuk nieuws gehad ! mijn nichtje (die zelf tweeling is ) is ook zwanger en die heeft dus te horen gekregen dat ze zelf ook een tweeling krijgt! haha dr man was helemaal een beetje overdonderd !
Weer even een kort berichtje hoor, ben nog steeds wel helemaal op.. denk dat ik morgen ook toch weer een rustdag inlast want ik onderschat t allemaal een beetje.. Maarrrr de echo was helemaal toppie! alles gezien en goedgekeurd en meneer was nog steeds een meneer! hihi.. hij lag lekker dwars te doen bij t meten en flink te bewegen en schoppen.. ze voelde t zelfs met t echo apparaat! Tis gewoon nu al een lekkerding.. echt waar! Vanaf nu wordt t dus echt gaan uitkijken naar de bevalling.. best raar hoor, want tot die magische 20 weken echo houd je toch altijd vanalles in je achterhoofd.. ik iig wel.. en nu is t echt helemaal compleet.. groeit goed en alles zit erop en eraan en werkt zoals t hoort.. Tenzij er geen hele rare dingen gebeuren komt ukje echt over een weekje of 19 en dan hebben we toch echt een baby in onze armen! kan t me soms echt niet voorstellen hoor.. Dus zodra we de tijd hebben gaan we nu echt aan t babykamertje aan de slag want wat zal ik blij zijn als alles zon beetje af is.. we hebben t echt TE druk nu! Dus laat t zonnetje maar lekker komen, dan heb ik ook wat meer energie en dan hopen dat t klussen allemaal een beetje meezit en ik snel lekker aan de knutsel kan voor ons ventje!
Amaryllis -> hihi, ik vond het zelf hartstikke leuk in die speeltuin! Als ik Vince zo vrolijk rond zie klimmen, heerlijk! Sylvaan -> Succes bij de echo!! Is inderdaad best vroeg hoor! Ik kreeg de echo pas met 7w4d, eerder vertikten ze. Wat grappig dat je vriend een tweeling heeft. Hij zal zich toen wel rot zijn geschrokken, niet? Lijkt me inderdaad best een taak om een tweeling van 6 jaar bezig te houden... En je nichtje wat tweeling is krijgt ook een tweeling? Wat een tweelingen in de familie he! Ben ik benieuwd wat ze straks bij de echo zeggen, hihi. Pam -> Geweldig dat de echo goed was! Inderdaad, die 20 weken echo s het laatste echte 'struikelblok', als die goed was dan is er zo 123 niets meer wat mis kan gaan. (nouja, kan natuurlijk altijd, maar je weet wat ik bedoel ) Nu wordt het idd tijd voor het kamertje.
Aaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh ZON!!! *doet een vreugde dansje en heeft zin om dr hele huis en tuin te verbouwen en schoon te maken* Toch jammer dat ik dat echt niet ga redden
Hihi, maar dromen mag altijd toch? 8) En het is hoe dan ook lekker dat ie eindelijk weer ff schijnt!!! Hubje en ik gaan zometeen even de voortuin in om daar rustig het een en ander te snoeien voor de nieuwe bladeren aan de takken komen. Dwz: ik knip, hij ruimt op. Ik ben het helemaal met je eens: dat zonnetje is fantastisch! Dus trek je winterjas aan en ga lekker even buiten zitten met je neus in het licht, daar knap je van op! Buiten uitrusten kan ook he...
Daar heb je wel een goed punt.. naja als ik de energie vind om kleding te zoeken en aan te doen moet ik toch de hond uitlaten dus dan ben ik er ff lekker uit.. en dan denk ik dat ik echt mezelf vast moet binden aan een stoel want sta zwaar op t punt om de kamer hiernaast leeg te halen en dingen te verzeulen enzo! KWIL AAN T KAMERTJE BEGINNENNNNNNNN!!!!!!!
Aaah hier nog 1 die geniet van die zon!! HEERLLIJKK! Je krijgt er echt de lente in je bol van Ik zie het ook aan mijn katten die worden helemaal gek in hun kop! hihi @Sylvaan, wat leuk al die tweelingen! Ik snap wel dat haar vriend geschrokken is, je verwacht het niet echt. Wel leuk hoor! Allemaal 1-eiig of 2-eiig? Denk je dat jij ook een kans hebt? Ik ben zelf ook een tweeling, dus ben benieuwd En leuk dat je al voor de echo mag! @Pampillo, mooi dat de echo goed was, dat is toch wel weer een prettig gevoel Kun je nu optimaal genieten! Whaa noujah, ik heb gelukkig grote ramen zodat ik kan genieten van de zon binnen, ik ga zo een ENORME berg huiswerk wegwerken
@cossy ja bij mijn vriend zn kinderen kwamen ze er bij 4a5 maanden zwangerschap pas achter dat er nog een 2e hartje achter zat *slik* haha hij zegt altijd zeg maar nee dan krijg je er 2 ! @ esmaralda me nichtje krijgt een 1eiige tweeling , bij dekids van me vriend wisten ze het niet omdat ze er zo laar achter kwamen . dan moesten ze een bloedtest doen als ze geboren waren toen hebben ze besloten dat als de meiden dat willen weten ze het altijd zelf nog kunnen doen . we zijn een paar maanden geleden naar het ziekenhuis geweest voor mijn vriend ze rug en toen hadden we de meiden mee , de chirurg zei meteen dat ze 2eiig zijn . maar andere mensen kunnen ze echt niet uit elkaar halen , mijn moeder nog steeds niet na 4 jaar haha ! heerlijk he die zon !!! ik ben net terug van me werk (terwijl ik vakantie heb ) en ik ga nu ff lekker met me hondjes naar het bos ! ff genieten! ik laat vanavond of morgen wel weten hoe het bij de echo was ! ik hoop dat ik goed nieuws kan brengen! groetjes
Bij 4,5e maand pas? Dan schrik je je ook naar... Ik zou daar echt even aan moeten wennen hoor! Een tweeling is harstikke leuk maar tis wel een hoop werk! Als ik kon kiezen zou ik denk ik het liefst met eentje beginnen, en dan langzaam opbouwen Nou onze tuin is lekker gekortwiekt! Er stonden twee totaal uit de klauwen gegroeide struiken die na de eerste bloei het halve pad innemen. Dus daar is nu een flink stuk vanaf. Jammer is dat ze nu nog kaler zijn en we dus effectief minder groen hebben, maar na al die jaren van achterstallig onderhoud door de vorige bewoners van ons huis was het echt even nodig. Des te langer hebben we er plezier van! Geniet ervan in het bos! En ik hoop dat alles oke is bij de echo. @ Esmaralda: Succes met die berg huiswerk!!! Goed bezig!
goed nieuws!!! ik heb het hartje zien kloppen !!! ik ben zo blij , ik mag over 4 weken weer een echo laten doen !! en erg lekker dat je tuin weer op orde is ! moet bij ons ook hoog nodig gebeuren haha hetzelfde verhaal , vorige bewoner heeft het echt verwaarloosd en het is dus echt een oerwoud nou ja wij gaan in de lente beginnen we willen het ook een stuk gaan betegelen ! esmaralda is het een beetje gelukt met je huiswerk ? ik zit ook 1 dag in de week op school en moet dus ook aan me huiswerk gaan beginnen maar ik denk dat ik dat morgen of overmorgen doe !
ZONNNNNNNNNN, inderdaad heerlijk he dames!! Esmaralda -> Ahh balen, dat je ent nu zoveel huiswerk hebt... Morgen lekker ermee in het zonnetje zitten is geen optie? (althans hoop dat er morgen weer zon komt...) Sylvaan -> GEFELICITEERD MET DE GOEDE ECHO!!! Super hoor! Als het hartje eenmaal klopt, dan is de kans dat het nog mis gaat gelukkig al een heel stuk kleiner! Oh dat van die tweeling wist ze dan echt pas laat zeg! Had ze dan van tevoren geen echo gehad, of was ze er pas laat achter gekomen dat ze zwanger was ofzo? Je hoort ook wel eens dat 1 van de 2 zich verstopt. hoewel ze bij mij echt van alle kanten hebben gekeken, dus dat hadden ze denk ik echt moeten zien. Amaryllis -> Zozo, dus jij was vandaag goed bezig1 :d Wel rustigaan doen he.
@ Sylvaan: Gefeliciteerd!!! Wat fijn zeg, een kloppend hartje! Daar gaat het toch allemaal om, zonder hartje begin je vrij weinig dus dit is super. Voel je je verder ook goed? Dus jullie gaan ook lekker bezig in de tuin binnenkort...ik vond het best lastig in het begin, had totaal geen groene vingers en uberhaupt geen tuinierervaring. Maar dat begint te komen en ik ga het nog leuk vinden ook! Nooit verwacht... Hihi, ja maar ik ben naar de dokter geweest voor een pilletje tegen die misselijkheid. En toen voelde ik me zo veel beter dat ik graag even naar buiten wilde... Vannacht heb ik dan wel weer wakker gelegen omdat ik me zo naar voelde, maar heb bijna 12 uur 'geslapen' dus dat is waarschijnlijk al wel weer ingehaald... Hoe is het trouwens met Vince? Is hij al weer helemaal beter?