haaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaha you girls make my day!!! k kom inderdaad ook op 3 dagen later uit hoor, als ik van me ei reken, maar och, we zullen wel zien PERFECTIONNNNNNNNN staat die streep er nou al? en ik was ook vaste klant bij KV hier in de stad hihi
Dat kan toch niet :O Is die bloeding op je NOD dan toch een vage ongi geweest? Nee geloof er niets van joh.
Dat moet dan wel een ongi geweest zijn.. pffff BALEN Zeg meis!!! Als je t rekent als ongi.. op welke dag van de cyclus zit je dan nu?? als je dan nog voor je ei zou zitten zou ik zeggen ff tempen of ovutesten halen.. dan kan je kijken of je een ei krijgt..
aaah wat klote zeg! Meissie!!!! Knuffels!!! Sorry dat we je met zn allen zo gek maakten en hoop gingen geven enzo!
Als 't een ongi is geweest welke CD zit je dan nu ? Hebben jullie goed gewiebelt ( ja vind klussen saai woordje ) ? Jammer joh, hoe meer zwangere hoe meer vreugd. Knuffie dan maar?
Pffff lullig hoe je lichaam je dan voor de gek houdt he.. met die kwaaltjes en je buik enzo!! Ik ken t helemaal t is zoooo klote Hele dikke knuffel *KNUFF*
jullie reacties zijn lieff meiden!!!!! agh! het is kutje maar goed! de HA zal me vast en zeker wel kunnen helpen!! hoop ik! ik ga even!! Jullie zijn schatties!!!!!!!!!!!!!
Perfectionn, vind het echt super jammer meid. Hoop dat de HA je kan helpen, of dat je over 2 weken misschien lekker posi test
nou ik heb even het 1 en ander op internet gezocht, een vriendin die zei ik dat ook wel eens cycte kan hebben!!! zeurende pijntje pijnlijke borsten onrustig lichaam stemmingswisselingen steken in je buik en rug Gohh!!
had tegelijk getest met iemand anders van het forum, die was ook nega!! en weer een andere meid kregen we net een smsje van....ZWANGER