Ja we hadden hem anderhalf jaar maar hij lag bijna altijd in de kast... ik heb wel eens pogingen gedaan maar ik kwam er echt niet uit.. Me man wilt nu een kleine camera halen maar ik weet niet of die ook spiegelreflex is.. Als dat wel zo is dan kom ik wel voor tips bij jou vragen Leuk die accessoires!!
Super dat alles goed was! Haha, dat is schattig inderdaad 8 kilo is toch normaal voor je termijn? Hoeveel was je bij S. aangekomen?
Volgens de vk wel maar op het einde komen toch juist veel kilo's erbij? Bij s was ik 12 kilo in totaal aangekomen
Ik kwam juist op het einde niet zoveel meer aan. Ben bij beide 12 kilo aangekomen. Ik kwam ook zo rond de 30 weken ineens heel veel aan en toen bleef het weer normaal..
Ja is goed Bloeemm leuk ! haha Ben gek op foto's maken, doe het als hobby dus vraag er veder ook niets voor, ben allang al blij als ik fotos mag maken hahaha @SDonya Gaat trouwens wel snel zeg je zw, ik weet nog wel dat je het vertelde pff en nu alweer bijna 30 weken. Bij een ander gaat het altijd sneller volgens mij
Ik wil heel graag een mooie foto van Mira en Ediz als we iedereen vertellen dat we zwanger zijn van de derde, als een derde ons gegund is natuurlijk.. Iets in deze richting! Zit al dagen op Pinterest te neuzen haha..
Ja, ik hou me zeker aanbevolen als je die voor me wilt maken tegen die tijd heel leuk! Ja die van jou had ik ook gezien, ook hartstikke leuk!
Leuk ! wie weet wel weer heel snel zwanger hihi. Hoop het wel tenminste voor je. woehoee zondag ben ik alweer 5 weken *Proest*
Ja wie weet! Bij Mira en Ediz was ik gestopt met de pil, dus ronde 6 en 4 is natuurlijk best snel. Ben benieuwd hoelang het dit keer duurt! Ik zat nu niet aan de pil, misschien maakt dat verschil. Jeeeeeeej! Een nieuwe week!!!!!!
Hup zwemmen naar t eitje en over twee weken een positieve test ! Ik voel het haha Wij zijn bij mijn schoonouders elke vrijdag .. Soort opa en oma dag, we eten hier ook
Gezellig JMay! Wat eten jullie? (ja ik denk om 7.45 al aan eten haha) Ben zo benieuwd! Ik hoop ook op een positieve test natuurlijk
Hahaha ..sla met gebakken aardappelen en een stukje vlees hihi Ja hoop het ook voor je ! Vandaag word t eindelijk weer beetje lekker weer !
Ohhh lekker! Ik moet ook even kijken wat we eten Ja, hier schijnt de zon al volop! Sam (mijn man) is om 14.00 thuis, dus dat is wel fijn. Kunnen we met zn allen naar buiten
Goeiemorgen! Wij gaan zometeen even naar de dokter voor S. Ze snurkt elke avond en heel hard en ze slikt heel luidruchtig dus ik wil dat haar amandelen nagekeken worden! Daarna even me auto laten maken en misschien bij me man langs op werk want die is vandaag van vroeg tot heel laat bezig.. Jmay, veel plezier bij je schoonouders! (En lekker, gebakken aardappels met vlees en sla ) Bloemmm, ik hoop ook voor jullie dat het deze maand raak is! En lekker dat je man zo vroeg thuis komt! Dan hebben jullie nog genoeg tijd om leuke dingen te doen in de middag!
Goedemorgen! Het wordt heerlijk weer vandaag, hier ook al heerlijk een zonnetje. Helaas tot 17.00 uur op kantoor.. pff