Aahw wat lief ! Ik.moest even twee keer kijken haha toen pas zag ik dat het konijnen waren ! Vandaag me eerste werkdag. Pff wat vermoeiend maar super gaaf ! Om van niets naar een groot bedrijf te werken Heb zoveel geleerd in 1 dag al allemaal marketing benamingen enz. Echt super gaaf, morgen weer op t kantoor en de rest lekker thuis. Hoop zo dat het project onwijs groot gaat worden !
wat een rust hier zeg! hier vandaag mijn tweede werkdag en tevens de laatste voor deze week, volgende week ma en di weer Pff tis wel hard aanpoten, dan denk je oh ik werk maar twee dagen maar thuis zit je ook zo nog 10u per dag achter de pc. Maargoed, dit is wat ik leuk vind dus echt klagen is het niet hoor haha. Morgen komt mvm langs, hopelijk hou ik het nu wel vol en is het een mooie test !
Ik heb getest en hij is omowit, had ook wat bruin bloed bij het afvegen.. dat wordt dus op naar de volgende ronde! Dat gevoel had ik ook wel! Ik zal morgen of uiterlijk overmorgen wel ongesteld worden denk ik.
he, bloemmm, wat jammer Op naar de volgende ronde inderdaad! Ik ben ook weer ongesteld geworden..mijn cyclus is 4 dagen korter dan voor de bevalling..hopelijk blijft dat zo
aahh nee bloeemm had zo gehoopt dat je zwanger zou zijn. Positief blijven,volgende maand is het gewoon raak ! Ja dan gaat de tijd best hard, ze komen zo, om 10u als het goed is. hopelijk heb ik een beetje een mooie test haha
Ja ik ben heel positief hoor! Ik kan nu wel zwanger naar de negenmaandenbeurs in Februari haha! En ik hou sowieso rekening met 6 rondes Succes zo Jmay!!
Succes zo, Jmay! Natuurlijk heb je een mooie test Ik was toen ook best zenuwachtig volgens mij, was bang dat ik ineens niet meer zwanger zou zijn Heb het trouwens niet afgemaakt.. Wij gaan vrijdag trouwens met Bram naar de huisarts. Besloten dat het echt niet meer kan. Zijn huid is zo onrustig, overal eczeem dat open gaat en ook gaat stinken. En het spugen wordt maar erger en erger, constant spuug hij alleen zuur eruit en dat gilt hij zo hysterisch dat hij soms vergeet te ademen. Nu is het wel genoeg vind ik. Neem mijn man mee en dit keer laat ik me dus niet wegsturen met de boodschap dat ik maar vette creme moet smeren want dat doe ik al 6 weken elke 2 uur en het helpt geen ruk Hebben jullie trouwens nog tips voor een kinderstoel? Wij twijfelen tussen de Stokke tripp trapp en de Bloom Fresco..iemand ervaring met een van deze stoelen? (of met een ander).Neig een beetje naar de bloom, gewoon puur op uiterlijk en omdat hij er nu al in kan. Wil geen newborn set kopen voor de stokke.
Ja nu 30..normaal 34 dus.. 9 maanden beurs ben ik niet geweest...was toen 36 weken en niet zo fit meer. Is dat leuk?
Iedereen die ik ken die een Bloom had heeft 'm gekocht op uiterlijk en uiteindelijk na een paar maanden verkocht en een Stokke tripp trapp gekocht. Ik vind de Bloom ook heeeeel mooi, maar hij is veel te zwaar en vooral niet makkelijk schoon te maken. Wij hebben een Stokke tripp trapp en ik wil nooit meer iets anders. Komt binnenkort nog 1 bij thuis, merk dat ik er 1 mis.
Ik ben er afgelopen Feb voor het eerst geweest en vond het geweldig! Wel heel jammer dat ik niet zwanger was, want dan is het voor mijn gevoel nog veel leuker. 30 dagen is inderdaad heel fijn!!
Ja..ik hoor er hele wisselende verhalen over en ze zijn niet goedkoop..dusja..twijfeltwijfel. Kun je de stokke wat goed verplaatsen?(is niet zo zwaar toch?) Wij hadden vroeger thuis ook een tripptrapp en ik kan me nog precies herinneren hoe dat kreng zat vind ze ook echt niet mooi..hoewel die gekleurde nog wel meevallen.
Ik vind ze wel mooi bij de eettafel staan, maar dat is natuurlijk persoonsgebonden haha.. En je hebt ook hele leuke kussentjes! Ja wij verplaatsen 'm regelmatig. Ook naar het balkon met het mooie weer etc.
Bloemm succes in de volgende ronde lieverd.. Ik heb jou in mijn dromen gezien hihi. Je gaf bv aan je kind, ik weet niet of het E. Was of je 3e baby 😄 (hayirlisi)
Nee de Bloom llijkt me vreselijk! Zo huge als ie is. Hier mvm geweest.. Mooie test niet zo heel donker maarja goed genoeg om mee te doen