hier alles prima, dinsdag intake gehad bij de verloskundige nog 3 weekjes dan gaan we het vertellen aan de rest van de familie dus we moeten nog even wachten. alleen nog last van misselijkheid en ik slaap echt mega slecht de laatste dagen. mijn vakantie zit er ook weer op, ik moet zo weer voor het eerst gaan werken. pfff ik heb wel wat opstart problemen zo na mn vakantie haha hoe is het bij jou sam?
vandaag voor het eerst naar de gyneacoloog geweest.. heeft een echo gemaakt, maandag heb ik mijn eisprong, verder zag alles er prima uit! geen endometriose waar ik bang voor was, dus ben blij dat ik dat niet heb! Heb ook bloed moeten laten prikken voor chlamydia.. volgende week weer een x bloed laten prikken om te kijken of ik daadwerkelijk mijn eisprong heb gehad. Me vriend moet zijn kwakje in gaan leveren enn.. 16 sept. moet ik terug, krijgen we de uitslagen terug en gaan we die bespreken en krijg ik een samenlevingstest,, waarschijnlijk dan ook een afspraak maken voor een hsg test.. vind het spannend hoor!!
@ jipje, wel fijn dat je meteen al wat testjes heb mogen doen. heb je ook een uitstrijkje gehad??? ik moest trouwens bloedprikken op heel veel verschillende soorten soa etc niet alleen chlamydia.. spannend hoor, hoop dat de uitslagen allemaal goed zijn en dat je geholpen kan worden
ehm.. nee volgens mij heb ik alleen voor chlamydia bloed moeten laten prikken (is dat niet de enige soa die je niet voelt/ziet en die de vruchtbaarheid kan aantasten??) heb geen verstand van soas ik kwam bij dezelfde gyn. die ik vorig jaar had gehad,, in mijn doorverwijsbrief stond dat ik een jaar bezig was, dus die gyn. zei dat klopt niet , want je bent hier vorig jaar okt. nog geweest en toen was je aan de pil.. oeepssss heb er een mooi verhaal aan weten te geven, hij deed ook verder niet moeilijk, want hij zei gezien je achtergrond is het voor mij geen probleem dat je al wat eerder bent gekomen.. (gelukkig)!
haha heb je were geluk mee dan.. ik heb ook geen verstand van soa's maar ik moest op alles prikken, dus ook hiv, hep b, lues etc
hier alles goed hoor dames! spannend jipje! hoop dat alles gewoon goed is en je natuurlijk niks ergs heb! Pff sheena kan je dat echt nog zoooolang volhouden?!
haha neeee.. maar ik ga het proberen alleen mijn buik maakt het zoo lastig! ik wil het zo graag op mijn verjaardag vertellen, heb de taart al besteld dus ik moet gewoon mn mond houden en hopen dat niemand vragen stelt
Owjaa je heb die taart natuurlijk haha Nou nOg even volhouden! Haha Word vast een hele opgave! Maar goed je kan t!
Heey dames! Eventjes ertussenuit geweest! Heb het onwijs druk met werken. Zit onderhand op dag 60 van mijn cyclus pff word gek van die stomme lange cyclus! Kan pas begin september weer naar de gynacoloog omdat ik de 16e moest afzeggen! Trouwens als ik op dag 50 van m'n cyclus een positieve ovutest had dan kan ik 10 dagen later toch testen?
Heee riga pff 60 dagen! dat us wel vervelend! Waarom moest jr afzeggen dan? En na je ei kan je 14 dagen later testen
Ja verschillende redenen, we konden iig echt niet..! en dan test ik in de loop van volgende week wel even!
Ik ga woensdag testen! Geloof er weinig van maar wie weet! Zou heeel fijn zijn net voor de onderzoeken!
hey allemaal.. Pff.. wat kan het leven toch raar lopen..!! Hoorde net dat mn beste vriendin en der vriend uit mekaar zijn.. had het echt niet zien aankomen.. en het zijn allebei vrienden van ons en we konden echt super leuk met z'n 4e opschieten dus dat zal ik wel heel erg gaan missen..
Hey dames! Kom hier weer ff binnen vallen Hier alles oke.. Op dag 32 ongesteld geworden, erg netjes zo na de miskraam Nu aan de gang met ovutestjes, en nu ik eraan denk, die had ik al moeten doen dus ga nu ff gauw doen en dan typ ik weer verder Zo negatief, zat er ook wel in op wat is het.. Dag 12.. Met gemiddeld 32 dagen cyclus. Mar ja ik wil hem niet missen en heb voorheen ook niet echt met ovutestjes gedaan dus dan maar op tijd beginnen.. NOD is 9 september.. 14 september op vakantie, ben benieuwd allemaal @Sheen ff volhouden nog meis, is superleuk om op je verjaardag te vertellen.. Spreek uit ervaring @babywens.. wat een vervelend nieuws Tuurlijk ga je het dan missen.. @Riga.. Hoop zo voor je dat je net posi test voor je de onderzoeken krijgt! Zou wel echt een wondertje zijn Echt klote die lange cyclus @jipje wat fijn dat ze meteen wat testjes hebt gekregen! Heb je iig het gevoel ook dat je meteen vooruitgang boekt ofzo... Tenminste dat lijkt me dan @sam.. Bijna 20 weken meis.. Vind je het spannend 20 weken echo? Hoor van veel mensen dat dat toch ook wel een spannend moment is..
@lizzy ja ga het wel volhouden, weet het zeker haha ik heb trouwens ook altijd ovu testjes gebruikt ik vond het wel erg fijn. gebruikte trouwens wel altijd de digitale van cb dan hoefde ik ook nooit te twijfelen of het posi was of niet. ik heb een site waar je ze voor heel goedkoop kunt krijgen!! @babywens.. wat een vervelend nieuws, hoop dat alles een beetje goed komt met de vriendschappen @Riga.. Hoop zo voor je dat je posi test zou erg leuk zijn. @ sam jaaaa bijna 20 weken meis pff alweer op de helft joh haha ik heb 8 sep mijn 12 weken echo maar omdat ik op 7 sep jarig en we het dan wilden vertellen voelde het niet goed voor mij om dan na mijn verjaardag de 12 weken echo te hebben. helaas konden wij niet eerder omdat mn vriend moet werken en geen vrij kan krijgen... ik zat gewoon heel erg met het idee van dan vertellen we het iedereen op 7 sep en dan blijkt op 8 sep dat het niet goed is bijvoorbeeld dat zou ik zo erg vinden. nu dus contact gehad met een echo bureau hier in de buurt en ik mag op 5 sep langs komen voor een 2d echo (vond de kosten ook wel meevallen 50). zodat ik het met een gerust hart kan vertellen aan de fam. en dan gewoon 8 sep mn 12 weken echo in het zh... ben stiekem wel blij haha dan heb ik nog lekker een extra echo
heey dames! babywens.. ja dat is echt vervelend! heb het zelf ook al eens een x mee gemaakt, nu spreek ik die vriendin niet meer, erg jammer allemaal! hoop wel voor je dat het allemaal goed komt! @ sheena.. knap van je dat je dat zo lang kan volhouden! en spannend, binnenkort je 12 weken echo leuk leuk!! de gyn zei dat ik morgen mijn ei zou moeten hebben, maar voel helemaal niets :S ben toch wel een btj onzeker eigenlijk, want normaal lig ik krom van de pijn!? straks is er iets mis ofzo... naja, moet me geen zorgen maken, maar toch
@jipje: geen zorgen maken! Is niet goed voor je Regeer morgen op de rest hoor maar werkt voor geen meter op m'n telefoon haha! Ik heb trouwens ENORM pijn aan mn borsten..je hoeft er bijna maar naar te kijken en t doet al pijn :s alsof ze helemaal onder de blauwe plekken zitten ofzo! Vind het maar raar want heb eigenlijk nooit last van gevoelige borsten..zelfs niet rond m'n menstruatie.
hoi meiden, ben zelf 21 en mijn zoontje is net 4 jaar geworden dus ben een echte tienermoeder... ik heb er zelf ook bewust voor gekozen om zo jong een kind te nemen. heb ook tegen over veeel mensen moeten bewijzen dat een tienermoeder wel kan wat een moeder van 30 ook kan. maar wat zal het.... ik moet ook s nachts mijn bed uit om mijn kind te troosten zelfde als je 30 bent. wel vind ik de voordeel dat ik jong ben is dat ik heeeel veeeel energy heb en met mijn kindje lekker gek kan doen wat ik oudere moeders weer niet zie doen. dus ik vind leeftijd zegt niks.....