idd heel stil! gisteren weer begonnen met werken, kon wel merken dat ik er ff tussenuit ben geweest maar ja nog een paar weekjes dan verlof hierbij de foto
aahhww wat een schattig pakje ! Oh ja dat zal wel weer even wennen wezen inderdaad..maar net wat je zegt nog maar een paar weken dan kan je met verlof Zeker stil hier, misschien komen er nog wel meer mee kletsen. Ik werk vandaag vanuit huis, dat is wel lekker. Woe,Do en vrij. lekker vrij
Hoihoi, mag ik ook meekletsen? De meeste meiden hier zijn al aardig ver zie ik Ik heb afgelopen vrijdag een positieve cb gehad dus het begint langzaam aan weer door te dringen dat ik weer zwanger ben. Ik hoop nu op 3maal scheepsrecht! Dit word ons eerste kindje, ik ben zelf 23, vriend is 28
echt super dat je weer zwanger bent, en idd 3x is scheepsrecht ..dus dit moet gaan! ik duim op een plakbeeb
@ann91 ben je er een beetje uitgekomen met de kleertjes? @seepje mooie foto! @Jmay hoe was de pretecho? @blijven hopen wat een schattig pakje! @melliemuis gefeliciteerd en welkom!
Heel erg spannend! Ik heb af en toe wat "menstruatiepijn" en harde buiken, maar de laatste dagen is het erg rustig... Morgen weer controle! Ben benieuwd. Hoe was de pret echo?
Spannend love14! En mellie natuurlijk mag je hier ook mee komen kletsen! Gezellig juist! Hoop ook zo op een plakbeeb voor je!! Heb je nu ook extra vroeg een echo gezien je recente verleden? Ik heb morgen weer een echo om 13.00 tijd mag wel voorbij vliegen! Niet zenuwachtig maar ben zo nieuwsgierig of ze het geslacht al kunnen zien en hoe de wurmpjes zijn gegroeid!! Vandaag alweer het eea gekocht voor de wurmpjes. 2 pyjama's met een camera erop, 2 woezel en pip rammelaars afgeprijs van 9,99 naar 2 euro en een kruik voor de helft van het geld bij de kruidvat. En het allerfijnste nieuws vanaf 1 oktober heb ik weer een parttime baan! Bij de Etos. Direct een jaarcontract en na m'n proeftijd start ik met de opleiding assistent drogist!
seepje wat fijn in deze tijd een nieuwe baan en dat tijdens een zwangerschap! ik weet eigenlijk niet of ik nog een echo krijg... ben erg benieuwd of de kleine nog steeds op haar plekje zit zoals het hoort met het hoofdje naar beneden. hele zwangerschap zo geweest maar nu heb ik meer het gevoel dat ze draait dan schopt dus dat maakt mij wel nieuwsgierig, vandaag langs mijn broer gegaan spulletjes op gehaald aankleed kussen en kleertjes en hydrofiele doekjes scheelt mij weer nieuw kopen
@seepje wat fijn! Gefeliciteerd en inderdaad wat blijvenhopen zegt tijdens de zwangerschap! @blijvenhopen ik dacht ook dat hij helemaal gedraaid was, maar bleek bij mij niet zo te zijn.. En fijn dat je spullen van je broer hebt gekregen!
@seepje super van je nieuwe baan zeg ! ben benieuwd naar morgen veel plezier alvast ! vandaag pret echo gehad, en mijn gevoel zat er totaal naast ! We krijgen er een ZOONTJE bij !! helemaal super !
Seepje: Ik had gehoopt op een vroege echo maar ik heb nu weer problemen met de huisarts. Ik moet nu ingeschreven worden bij het vrouwenziekenhuis maar dinsdag lagen de servers eruit dus ze konden niets doen behalve mijn uitgerekende datum uitrekenen en mij erop attenderen foliumzuur te slikken. Dus ik heb de volgende dag teruggebeld en ik kon in eerste instantie pas 29 september terecht voor een doorverwijzing. Ja precies, een doorverwijzing. Ben even heel boos geworden aan de telefoon en het ik het terug weten te dingen naar, jawel, 10 september. Gelukkig kunnen ze je daar tegenwoordig direct een afspraak voor je maken dus hoop dat ik dat diezelfde week nog terecht kan. Zoniet, dan betaal ik wel voor een vroege echo bij een privekliniek. Maar heb geen zin om in de stress te schieten anders gaat het straks weer mis. Jmay: Gefeliciteerd, een jongetje!! Had je daar op gehoopt?
Ah getsie, hopelijk is zelf een vroeg echo doen niet nodig.. Besef alleen wel dat vanaf 7 weken er ook pas een hartje te zien is dus daarvoor is een echo alleen een vruchtzakje met boontje erin Bij mij was met 7+1 hartactiviteit te zien, en dat is behoorlijk bijzonder! Dus als je rond 10 september ergens een echo hebt kun je waarschijnlijk ook het hartje al zien! En idd boos worden of stress creëren is nergens voor nodig! Alleen maar slecht voor de baby! Oh en tip ipv alleen foliumzuur zou ik een multivitamine voor zwangere slikken die waren zeiden ze hier in ziekenhuis beter dan alleen foliumzuur
Seepje: Ja ik bedoel ook rond de 8 weken, niet eerder, als ik geen echo kan krijgen voor de 12 weken. En ik heb kauwtabletten zwangerschapsvitamientjes, daar zit alles in. Maar ze zijn echt heel ranzig haha.