Woowie veel gekletst. Ik app tegenwoordig met een vast stel meiden van zp, dus overleg wordt gekletst haha. Moeilijk bij te houden soms Even over banen .. Wij hebben een appartement, gekocht. En m'n vriend werkt al zo'n 5 jaar fulltime bij hetzelfde bedrijf en ik studeer nog Juni is mijn laatste stage maand
@bloem leuk ! wat studeer je ? haha je ze heeft idd een lekkere bolle toet..en mooie dikke benen hahah
Leuk trouwens behappy die klipjes! Crea Bea Mijn vriend en ik zijn een baby webshop aan het oprichten, nu alleen nog de website afmaken en dan kan die de lucht in!
Ik ben bezig met de opleiding pedagogisch medewerker, heb stage gelopen in Groep 1/2 en daarna een BSO, nu loop ik stage op een kdv 3 dagen in de week. Super leuk! Ben blij als m'n diploma binnen is
Inderdaad! Even doorzetten nog, maar het eind is in zicht en er is een leuk vooruitzicht dus dan blijf je wel gemotiveerd. Weet waar je het voor doet dan he.
ja precies dat zeker ! leuk als ie de lucht in is wil ik zeker even spieken hoor..misschien raak ik wel failliet aan jou
vandaag is onze kleine meid alweer 11 maanden oud !!! WOOW nog precies 1 maand en dan word ze 1 jaar...gaat echt veel te snel, ze word steeds wijzer en zelfstandiger. zegt al een aantal woordjes , wandelt langs de tafels , stoelen en muren en met der babywalker racet ze ook overal heen.. gaat echt hard * SNIK SNIK * sinds vorige week zegt ze : Sjongejonge hahaha dat heeft ze denk ik van mij overgenomen haha
Alsnog gefeliciteerd met je meisje De tijd zal best vliegen! Weten jullie al wat ze voor haar eerste verjaardag krijgt?
Ze krijgt van ons een3-1 3wieler van smart trike . Van opa en oma een zebra waar je achter kunt lopen , op kunt zitten en later mee kan steppen.
Ik hoop dat J. T ook leuk gaat vinden ! Het word aardig druk op haar verjaardag , we vieren t van 12-17 omdat ze in de ochtend altijd lang slaapt. Zat net wat te surven kijken naar baby spullen zo cute haha krijg gelijk weer kriebels
Haha zal ze er al veel van snappen? Maar ze vind alle aandacht vast en zeker geweldig Wat voor kledingmaatje heeft een 1 jarige ongeveer?
vershild denk ik heel erg per kind.. J. heeft 80 , maar haar vriendinnetje van dezelfde leeftijd heeft 68/74 haha.. gemiddeld denk ik zn 74/80 met een jaar
Ja, ik! Ik ben 23 en half 2014 willen we gaan proberen! Ik kan niet wachten! Tot die tijd flink sparen en verhuizen! (we wonen nu super klein)
@behappy: de tijd gaat al zo snel maar als je een kleine hebt gaat het denk ik nog 2x zo snel!! En dat ze echt baby zijn gaat al helemaal snell.. @shampool: Oeh spannend!! Ben je wel al met de pil gestopt?