Hallo Gefeliciteerd met je zoontje nog! Hoe bevalt het om mama te zijn? Ik ben 21 en heb een zoontje van 2 maand, die helaas nog in het ziekenhuis ligt. Hij was veel te vroeg geboren! Lijkt me leuk om hier te kletsen met andere jonge mama's
jij ook nog gefeliciteerd. hoe gaat het nu met je zoon? ik hoop voor je dat hij snel mee naar huis mag. hoevaak zie je hem nu, dagelijks?
Hoi hoi, Het gaat goed met hem! Helaas duurt het waarschijnlijk nog tot half november tot we hem mee naar huis mogen nemen. Hij moet waarschijnlijk nog geopereerd worden in begin nov. We gaan hem 2 keer per dag bezoeken, 's ochtends en na het eten, de rest van de tijd moet hij rusten Hoe gaat het met jouw zoontje? Is het ook druk? ik heb geen idee hihi. Wat vind je omgeving er van dat je zo ''jong'' mama bent?
hier nog een jonge mama. Was 19 toen daniel kwam en 21 toen lydia kwam (en nu nog steeds) Er zit 1,5jaar tussen mn kindjes. Voorlopig hou ik het hierbij, morgen gaat mirena erin als het goed is (eng!). Ben in juni2009 met wim getrouwd en we varen. Krijgen jullie ook vaak rare blikken etc? Pas dacht er iemand dat ik 16was terwijl ik ze allebei bij had!
Hoi meiden, Ik ben nu 24 (jeeeh vandaag jarig haha) ik was 18 toen mijn 2ling meiden geboren werden!! en ben nu 28 weken zwanger van ons 3e kindje! Dus ben/was ook wel een hele jonge mama!!! liefs..
zijn idd 1eiig!!! is wel zwaar.. maar vind het nu nog zwaarder eigenlijk... vond baby/peuter makkelijker haha.. hebben nu echt een eigen willetje haha
leuk! foto? ja en als ze "straks" gaan puberen... was je niet bang dat het nu weer een tweeling zou zijn?
bij mn profiel staat een foto nee hoor het is 1eiig en dat is niet erfelijk.... ze waren gewoon een foutje... (zo noemde mijn gyno het!)
Hier ook een relatief jonge moeder, wat is immers jong niet waar? Ben 21 jaar, samenwonend in ons koophuisje en een zoontje van 2 jaar. Nu in verwachting van spruit nummero dos! @ guppekop Wat naar die rare blikken! Zie het wel vaker bij wat jongere moeders, zeer neerbuigend en associaal dat sommigen dit denken te kunnen doen. Heb er hier gelukkig nog nooit last van gehad, of ik heb het nooit door gehad kan ook haha... Wat leuk varend op een schip! Wat voor soort schip en vaar je alleen hier in Nederland of ook daar buiten?
hier ook een jonge mama. ben nu 22 en toen mijn zoon geboren werd 21 jaar. vreemd nagekeken worden heb ik gelukkig niet maar dat gebeurt volgens mij met name bij de nog wat jongere mama's. overigens vind ik dat behoorlijk onterecht om te veroordelen vanwege de leeftijd. ook zo leuk: mijn moeder: ik wordt ook oma mijn oma: o wat leuk is R...... zwanger moeder: nee denise oma: oooooooooooooooooooooooooooooooo nou ja leuk, niet beetje vroeg. moeder: je was zelf 19 en ik was ook net 19 toen R........ geboren werd. oma: ja maar dat was toen, nu is het anders. hihihihih ook nog nooit een leuke reactie van mijn oma gekregen en elke keer als mijn oudere zus met mijn zoon aan het spelen is of even op hem let en mijn oma is er bij dan zegt ze steeds maar weer o die 2 zijn zo leuk met elkaar. zo zie je maar denise is toch wel wat jong voor de opvoeding van zo'n kleintje. pfffffffffffffff ene oor in andere oor uit. ff tot 10 tellen en dan maar weer bedenken ze zal vast jaloers zijn. hihiihihih maar dat was het enige waarbij de reactie erg afwijkend is wat betreft het jong moeder worden.
denise welkom! ennuh... 19 is echt veeeeeel te jong ja ook zo leuk: kom je op het cb: het was zeker een foutje? Nou, toevallig kiest niet idereen ervoor om als ze de 30 zijn gepasseerd voor de 1ste x moeder te willen worden
idd... dat foutje... ik ben nu natuurlijk weer zwanger en wordt zo gek van de volgende opmerkingen... pfffffffffffffffffffffff.. 3 wel druk voor je... is nu wel gewenst??! (was het toen ook!!!!!!!!!:x) als het er maar niet weer 2 zijn!!!..
waarschijnlijk is de komst van een baby voor jou nu net zo als bij andere die voor de 2de keer moeder worden...Lijkt mij dan he Je meiden zijn 4jaar (toch?), die kunnen elkaar ook wel even bezighouden enzo en zijn (redelijk) zelfstandig. Het lijkt me zwaarder als je er eerst 1 heb en er dan 2 krijgt.
de meiden zijn net 5... hun gaan al lekker naar school... en vinden het geweldig dat ze straks mee kunnen moederen.. hihi.. en ik heb straks alle aandacht op 1 baby... met voeding, luiers enz. dat was 5 jaar geleden wel anders