(Jonge) moeders omgeving Rotterdam, schiedam

Discussie in 'Jonge moeders' gestart door lellebel2, 17 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey..jong staat tussen haakjes hé hahahah ik ben zelf 30. Wordt dit jaar 31.
     
  2. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Oh gelukkig :)
     
  3. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Voel mezelf soms best oud hier op het forum :)
     
  4. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Man welnee jo hahahahaaa. Er zitten ook dames hier die ouder zijn dan ons hoor
     
  5. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Ja weet ik hoor. Maar velen zijn hier wel een stuk jonger.
    :)
     
  6. Koekie83

    Koekie83 Actief lid

    24 jul 2015
    230
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hier gaat het goed, wel een totaal andere zwangerschap tot nu toe dan bij mijn zoontje. Vorig jaar in juli een miskraam gehad en deze zwangerschap begon ook met continu bloedverlies, tot nu toe nog steeds regelmatig last van.

    Daarnaast heb ik deze zwangerschap opeens angio-oedeem, spontane zwellingen als reactie op de zwangerschapshormonen. Het was aan het begin heel erg, vooral in mijn voeten, polsen/handen en gezicht. Momenteel is dat gelukkig weer wat minder, maar het derde trimester kan wel eens het ergste worden. Daardoor loop ik ook in het ziekenhuis, ook vanwege een auto-immuunziekte aan mijn schildklier.

    Bij mijn zoontje ben ik in het SFG bevallen. Super bevalling gehad, echt top, maar de periode daarna was echt drama, dus dit keer gaan we waarschijnlijk voor het Erasmus MC, waar ik nu ook onder controle sta.

    Ik doe geen cursussen of iets dergelijks, wel sport ik nog 3x in de week bij een sportschool waar de mensen ook gespecialiseerd zijn in zwangeren, dat is erg fijn :)
     
  7. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zo dan koekie! Dat is ook niet niks zo een zwangerschap. ik vind het wel knap van je dat je nog 3 keer per week sport. ik was tot 21 weken echt niks waard. Ziek zwak en misselijk bah. Gelukkig is dat nu voorbij en heb ik soms alleen dagen dat ik erg moe ben. Maar sporten zit er niet in. Doe wel elke zaterdag lekker zwemmen met de twee oudste
     
  8. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Heftige zwangerschap koekie.
    ik ben in het ikazia bevallen. Ik heb daar een slechte ervaring gehad. Wil nu naar het maastad of erasmus.
     
  9. Koekie83

    Koekie83 Actief lid

    24 jul 2015
    230
    1
    0
    NULL
    NULL
    Tot de 14e week heb ik me ook zo beroerd gevoeld, hield niets binnen en moest mezelf dwingen om liggend te eten en drinken en dan hopen dat er iets binnen bleef. Dramatisch, zeker met een dreumes van bijna 2 die van alles wil. Gelukkig lijkt dat al heel lang geleden. Zelfs toen zat ik nog 1x in de week in de sportschool, totaal nutteloos natuurlijk, ik zat op de grond of rende naar het toilet. Haha. Geen idee wat ik daarmee probeerde te bereiken.
     
  10. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Ach heel herkenbaar. Hier ook zo ziek geweest. Klachten begonnen met 6 weken, en binnen 2 weken al 8kg kwijt.
     
  11. Koekie83

    Koekie83 Actief lid

    24 jul 2015
    230
    1
    0
    NULL
    NULL
    Pffff, dat is ook niets. Enige voordeel is wel dat ik nu qua gewicht dus nog lang niet aangekomen ben wat ik bij mijn zoontje aangekomen was, het was inderdaad goed voor de lijn. Haha. We proberen het positieve er maar van in te zien. Nu alleen nog erg moe, maar dan slapen we maar wat meer :)
     
  12. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Ja zo is dat koekie. Je bent iig zwanger. :)
    Ik moet het nog zien te worden:)
     
  13. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    Zo dan mag ik niet klagen. Wel misselijk geweest maar gelukkig alles binnen gehouden. Wat ik erg vervelend vond en eigenlijk nog steeds vind is de vermoeidheid.
     
  14. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja de vermoeidheid is ook erg vervelend. Hopen dat het gauw voorbij is meid. ik werd er moedeloos van
     
  15. Kitsune

    Kitsune Actief lid

    30 mrt 2016
    449
    0
    16
    Ja, die vermoeidheid zou ik haast bijna ruilen voor wat misselijkheid. Ik kan al weken niks en voel me altijd extreem uitgeput. Het lijkt wel alsof alle energie en plezier uit mij gezogen zijn. En omdat ik niet misselijk ben zegt iedereen dat ik juist blij moet zijn. :(
     
  16. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Ja kitsune ik kan me daar niks bij voorstellen. Als je zo misselijk bent en slap voelt omdat je al weken niks heb gegeten dan wil je heel graag in slaap vallen zodat je het even niet hoeft te voelen. Denk maar niet dat je wat kan als je zo ziek en slap bent. Ik kon alleen maar liggen overgeven en liggen. Dan lig ik liever alleen maar omdat ik moe ben.
     
  17. Kitsune

    Kitsune Actief lid

    30 mrt 2016
    449
    0
    16
    Ik denk dat het allebei gewoon heel vervelend is. Overigens is mijn vermoeidheid deels door mijn schildklier gekomen; die werkt te traag en dat maakt het leven ook niet makkelijker.

    Gelukkig is het allemaal voor een goed doel. :D
     
  18. Koekie83

    Koekie83 Actief lid

    24 jul 2015
    230
    1
    0
    NULL
    NULL
    Kitsune, wordt je wel goed behandeld voor je schildklier? Dat is nogal belangrijk omdat ruim de eerste drie maanden de kleine volledig van jouw schildklier leeft. Waarschijnlijk wordt je er al voor behandeld, maar het zou zonde zijn als het fout gaat en ik heb niets gezegd ;)
     
  19. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Is ook zo kitsune.

    Oh koekie, dat wist ik helemaal niet. Interessant om te weten.
     
  20. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Goodmorning! Gezellig veel gekletst zie ik. Heb nog niet alles terug gelezen hoor. ik probeer mezelf een schop onder m'n kont te geven en uit bed te komen. Bah dit wordt een waardeloze dag voor mij. Ben niet vooruit te branden.
     

Deel Deze Pagina