haha kleine heeft net geslapen maar hoofdpijn hoort er ook bij he morgen om 2 uur er zijn parels heb er zin in maar hoofdpijn is schijnbaar niet erg genoeg kan ook nog steeds laptoppen dus komt allemaal goed
alle sardientjes zijn toch mijn vriendjes jippiajeeeeee jipiiajeeee...hier in de zee is alles knus....
jongens is ben moe....en moet vanavond naar vriendinnen,,,,,ble ik heb geen zin....moet morgen me nichtje weg brengen heb geen zin blee.....ik ben ruzie aan het maken met eef op msn....ppppppppppppppppppppp
Oh ja dat gaat niet werken dan haha Nou ja, denk maar dat het voor eht goede doel is, dus dan komt eht wel geod met hoofdpijn denk Enne ff forummen is goede afleiding toch, als je er neit aan denk, is het vaak ook wel iets minder! Zal om 2 uur aan je denken morgen hoor, echt super spannend! Heb ej al dingen die je wilt vragen verder of iets?
Nee ik gebruik geen ovulatietesten. Ben pas sinds 2 weken gestopt met de pil. Wil mijn 1e cyclus ff afwachten! Daarna misschien met ovulatietest gaan werken of temperaturen!
Oh, dan si het wel handig om eerst te kijken hoe je cyclussen gaan worden ja.. Wij hebben ook de eerste tijd gewoon zonder geprobeerd hoor! Was je voor dat je met de pil stopte altijd regelmatig? En hoe lang was je cyclus toen?
ahh ik ben weer helemaal happy krijg net super lief berichtje van me vriend..... maar lynn wrom ben je boos?