@jesske, wij waren niet bezig (staat op de vorige pagina) Miracle, wat een mooi buikje, als ik dat zo zie... ga ik alleen maar meer hopen dat ik zwanger ben..! Meiden allemaal heel leuk met jullie 'kennis gemaakt' te hebben. Ik ga nu 'even' solliciteren, voor een functie hogerop! Duimen jullie voor me? Het zou heerlijk zijn, helemaal als er een kleine zit aan te komen! Verder blijf ik dit zeker volgen, want vind het erg gezellig en intressant! Tot heel snel!
succes dan romy, ik hoop dat je de baan krijgt! En natuurlijk ga ik voor je duimen! laat je weten hoe het is gegaan? Succes!
haha nou ik heb het altijd al gehad een vreet kick in de week voor de ongi dus vandaar dat ik er maar van uit gaat haha hoop eigelijk dat dat het enige nog is waar ik op kan vertrouwen
Zo ik werd me net toch misselijk... En whaaaap daar kwam het ... mn eerste keer! haha ... Pff en zo nog naar het pannekoekenhuis ben benieuwd hoe t gaat haha...
Mooi buikje Miracle, kan niet wachten tot ik hem zelf ook heb, vanaf wanneer begon je buik echt zichtbaar te groeien?
Nou dat was ik dus ook... Dacht mooi nergens last van... Ik ben de laatste 2 avonden al wat misselijk geweest maar zoals net... Bleghh ... Hoop echt dat je er geen last van krijgt..
Ik merkte vanaf 12 weken dat ie zichtbaar begon te groeien, dus is ie in 3 weken al wat gegroeit. Ik merkte vanaf 9 weken al dat ik dikker werd want kon vanaf 9 weken al geen spijkerbroek meer aan.
Met de bus en auto had ik er al last van...En wat een feest ik mag zo nog in de auto haha ... Ach we zien wel... Heb een plasticzak ik mn tas gestopt
Dat is wel vestandig ja Nou moet ik zeggen dat ik altijd snel wagenziek ben hoor, maar tot nu toe valt het allemaal wel mee