Heel veel mensen zeggen dat je aan een 3d echo-foto kan zien wat het word.... Kunnen jullie het aan mijn foto's zien? (zie album)
HAHAHAHA was het maar zo makkelijk te zien aan een hoofdje! ssgerundt, heb je ook een foto van het geslacht dan?
Nee, ik heb helaas geen foto van het geslacht..... We willen eigenlijk ook niet weten wat het word, maar iedereen zegt dat het een jongen word, dus daarom mijn vraag. Heb zelf ook wel een beetje het gevoel dat het een jongen word.
Zien kan ik het natuurlijk niet, maar gevoelsmatig krijg ik als ik naar de echo krijg 't idee dat het een jongetje is! Vraag me niet waarom, want kan het niet onderbouwen. Mirre
Ik sluit me aan, denk ook een jochie. Heb er zelf eentje, zag ik het ook op de echo van, terwijl niemand anders het zag.