Ja mijn vriend is ook helemaal zo van, oh wat leuk, heb je er weer een stel vriendinnen bij , helemaal vrolijk , haha. Hij vind het sowieso wel leuk dat jullie ook allemaal zo aardig zijn tegen mij enzo , want soms met mijn depri buien is dat wel zo fijn . Niet dat ik altijd depri ben ofzo, alleen nogal ongi gevoelig .
Ik ga maar even snel mijn oom en tante gedag zeggen , die zijn 10 min geleden binnen gekomen maar ik was te druk met tegen jullie kletsen
Jaa ik vind het hier wat makkelijker kijken ook eigenlijk.. Wel jammer dat het niet helemaal werkt hoe ik hoopte die club ! Vriendlief vind mij soms ook verslaafd, zag hoeveel berichten ik had gepost.. ZOO HEEE!!
haha an.. dat zegt mijn vriend ook altijd.. heb jij eigenlijk ook facebook? stuur me anders even een PB-tje..
Nee ik had ook gehoopt dat we gewoon foto's enzo konden plaatsen.. mja het is niet anders. dan maar hier en weer weg halen haha. Uhm Loes ik doe niet aan socialmedia, zoals hyvea, twitter en facebook haha. dit forum is anders btw ..
Haha, nu ben ik ook benieuwd geworden naar iedereen Loes Ook naar de andere meiden die hier mee kletsen.
hai meiden!! lekker geketst?? ik heb niet alles gelezen.. maar ik ben lid van de club leuk!! ik heb tijdelijk mijn handen vol aan mijn opvang kittenje, ze heeft overgegeven en eet helemaal niks.. net weer moeten dwang voeren, hopelijk houdt ze het nu wel binnen. man lief loopt ook voorbij en zegt: zit je nou weer op die zwangere forum? tja, dat kletsen is ook erg verslavend zo
Ahw ninjapink. hopelijk gaat ze wel snel goed eten.. haha jawel he, moet elke dag wel kijken hier haha.
Vanwaar zo anti social media An? :O Ik heb trouwens ook een andere vriendin die dat ook is , is soms wel lastig als je een facebook uitnodiging stuurt en dan alles ook nog apart moet , haha.
ja ik hoop het ook, ze is heel zwak.. je moet 3x per dag kijken om het een beetje te kunnen volgen/bijhouden