Ik vind Sam het leukst, maar dat is persoonlijk. Komt waarschijnlijk ook door een collega die Bas heet, een buurman die Luuk heet en ik ben niet zo van de -y namen.
Al heelveel van deze namen in mn omgeving Lucas Chris en Daan blijven over haha tis zo lastig..heb nog niet DE naam gevonden
het gedichtje had ik al.. ik wil hem dan als het zover is zo in een lijstje doen en dat als cadeautje geven om het te vertellen.. nu nog wachten tot het zover is..
Welkom hier . Je bent al ver in de zwangerschap zeg. En een jongen dus, leuk hoor!! Even nieuwsgierig zijn hoor. Heb je rondes moeten wachten voordat je een posi test had? En wat doe je voor werk/hobby? Zie ineens allemaal jongens namen voorbij komen. Zitten leuke tussen! Wij hebben nog helemaal niet nagedacht over evt namen. Komt nog wel als ik een posi test heb gehad en daarna een goede echo . Wij kiezen wel voor 1 naam. Heb zelf ook maar 1 naam. Vl wel 2 namen, maar vinden 1 naam wel prima. Gelukkig was de schilder vanmiddag om half 3 klaar. Zonet heerlijk gedouchd en nu lekker bankhangen. Straks maar even eten koken. Denk dat ik wat aardappels ga koken. Heb nog sla en shoarma in huis en pita broodjes . Hmm. Dat gaat er wel in. Gelukkig gaat het eten ook weer beter als gisteren. Vanmiddag trouwens weer steken gehad in mijn onderbuik . Heel gek.
meiden heb er weer een nieuwe pendel bij maar eigenlijk wordt ik er niet zo vrolijk van! haha.. december! dat duurt me nog veeeeeel te lang! hoop dat hilse, en orchideetje en burningkarma het goed hebben! Liefs, Loes
He meiden, Sorry erg druk de laatste tijd maar lees zo veel ik kan mee hoor jullie kletsen ook zo veel dat ik het af en toe niet meer bij kan houden Hier maandag naar de verloskundige geweest bloeddruk en gewicht waren goed en ze heeft nog aan mijn buik en alles voelde goed mijn baarmoeder komt nu tot mijn navel ongeveer..... Wat gaat de tijd snel he ben al ruim 23 weken zwanger... Vandaag nog even gewerkt en dat was gelijk laatste dagje heb lekker ruim 2 weken vakantie!!! Gaan jullie nog wat leuks doen van het weekend? Ik ga vrijdag naar een vriendin gezellig saampjes eten en bijkletsen...zaterdag naar friesland wonen de fokkers van me hondje waar we nog goed contact mee hebben gaan we lekker bbqen!! Ennnn maandag en dinsdag moet ik gaan behangen want ze komen donderdag al onze spullen bezorgen jeeeej Ow ja heb gisteren nog met manlief het geboortekaartje gemaakt zo leuk!!!
Hee hee. ik ben 19 bijna 20 en ben sinds vorige maand van de pil af. lijkt me erg leuk om met jullie mee te babbelen! liefs
Loes: Leuk een nieuwe pendel. Duurt idd nog wel even! Hopen dat het sneller raak is . Mama88: Lekker 2 weken vakantie!! Hoelang moet je dan nog voor je verlof? Je hebt al wel een drukke planning voor het weekend en daarna . En alweer 23 weken zwanger dus. Wat vliegt de tijd ook he! Ooh wat leuk dat jullie naar geboortekaartjes hebben gekeken en gemaakt. Lijkt me zo schattig . xDoo: Welkom hier . Je zit nu nog in je eerste ronde? Of inmiddels je 1e menstruatie gehad?
@corina1989 Helaas nog niet ongesteld geworden. had verwacht 3 dagen geleden ongi te moeten zijn. heb een test gedaan maar die was negatief dus denk dat mn lichaam gewoon nog even goed op gang moet komen. heb wel constant pijn in mn baarmoeder maar geen idee of het een teken is dat ik elk moment ongi kan worden
xDoo: Oke, afwachten dus . Was bij mijn 1e ronde ook. Werd pas op dag 46 ongi... Toch eerst zien hoe je lichaam het weer op gaat pakken.
corina1989 ja indd hopelijk gaat mn lichaam daarna de normale cyclus oppakken! ik las al op forum dat sommige mensen bijna half jaar wachten op hun ongi dus hopelijk ben ik snel ongi ben jij nu al zwanger? of nog bezig?
Bezig. Wachten op mijn NOD op 25 juli . Weer berekend met een cycles van weer 46 dagen. Dus bij mij nog een week voordat ik kan testen. Wel spannend nu hoor! Heb al paar dagen wat steken in onderbuik. Iets wat ik nooit eerder heb gehad. Bij mij vond ik het ook spannend wanneer mijn 1e ongi kwam. Gelukkig kwam die eindelijk na 46 dagen. Ben volgens mij nog nooit zo blij geweest om ongi te worden .
oke spanend! heb je ook voorkeur voor een jongetje of meisje? en hoelang ben je al nu bezig? haha denk ook dat als ik ongi word dat ik blij ben of natuurlijk toch een eirspong en zwanger maar daar ga ik niet vanuit.
Nee hoor, geen voorkeur. Zolang 'het' maar gezond is . Zoals je in mijn handtekening/onderschrift kan lezen, zit ik nu in mijn 2e ronde. Ben in april gestopt met de pil, maar door lange cycles tot nu toe maar 1x ongi geweest. Je weet maar nooit. Als je wel een lange cycles hebt, heb je je ei ook later. Dus alles kan als er nog geen bloed is. Jij geen banner/handtekening?
owja ik zie het. had er nog niet eens opgelet! ja inderdaad belangrijkste is een gezond kindje! ben sinds vandaag lid geworden dus heb nog niet gekeken voor een onderschrift.
Ok vandaar . Leuk dat je dit forum hebt gevonden! Ik heb er al heel veel van geleerd en vind dit topic erg gezellig. Als je op mijn banner klikt, kom je op een site waar je een banner kan aanmaken. Maar ook op dit forum heb je banners. En op veel meer sites.