Illuminati gaat heel erg ver, te ziek voor woorden als dat waar is zijn we trekpoppen van de illuminati en alleen maar geboren om hun rijk en machtig te maken.
Het is ook een gek idee, maar probeer me er niet teveel mee bezig te houden Verder vanmorgen met een gek gevoel in me buik opgestaan en een 'gemene steek' in mijn onderbuik. Vanavond heb ik echt zere borsten en ben heel moe... Gelukkig vandaag ook mijn hondje opgehaald bij mijn ouders Heb haar gigantisch gemist
Nou voedsel wordt ook eerlijk verdeeld en als je je kleintje geen bv kan geven, heb je gewoon recht op voeding voor je kleine.. Dat illuminatie gedoe is wel heel apart ja.. maar dat is niet alleen t lot maar juistbde mensen die anderen bang willen maken door dan ook echt gekke dingen te doen.. @mayo kan me voorstellen dat je je.hondje hebt gemist
Ja dat is ook het grootste probleem de media, iedereen word bang gemaakt, is het de illuminati niet is het de maya's is het de maya's niet is het de terug keer van jezus, is het jezus niet is het lucifer( duivel) En wat er nou precies gaat gebeuren? Who knows Ik ben bang voor die datum omdat ik bang ben gemaakt, al jaren terug hadden mensen het erover vandaar dat het zo diep is gaan zitten denk ik.
Volgens je banner heb je je eisprong vandaag dus waarschijnlijk dat dus Spannend! Ooh das fijn je hondje dan weer zien Heeft ze jou ook gemis?
Ik zou je absoluut niet gek vinden hoor wolfje. Kan me wel voorstellen dat je je daar zorgen over maakt. Ik denk er ook wel eens over na hoor maar ga er vaak niet zo heel diep in (kan je idd behoorlijk bang maken) We merken het idd al aan dat de wereld al goed veranderd, maar net was liesje zegt ik wil het ook eerst zien en dan geloven
Maaxxx: GEFELICITEEEERD MET JE VERJAARDAG MEID!!!!! Hier kruipen wij ook lekker ons bedje in het is al laat genoeg Morgen nog een late dienst draaien & dan maandag heerlijk een dag vrij, wat ben ik daar aan toe zeg Slaaplekker ladies!
Ik zou proberen je er niet al te druk over te maken, áls het gebeurt, gebeurt het toch wel. Je kunt er niets aan veranderen. Probeer het iets positiever te zien: doe de dingen die je leuk vind en geniet lekker van het leven. Het is ook zo zuur als het gebeurt dat je de laatste tijd van je leven in de stress hebt gezeten.. Maargoed dat is zoals ik het zie.
Goedemorgen meiden, Gisteren lekker een avondje op de bank gehad, heerlijk! Vandaag nog zo'n dag haha filmpje aan! Popcorn An, wat een lieverd zeg!!!! lekker van genieten meis wanneer je hem mag gaan ophalen vind t altijd geweldig een hondenvriend in huis leuke naam ook! Wolfje, eerlijk gezegd geloof ik dat niet.. Ben ook een heel nuchter persoon met twee benen op de aarde.. Ik ging even kijken op Google en dan stond er dat het nergens op aarde nog veilig is? Dan denk ik.. Nou mocht het gebeuren, zal ik er in ieder geval niet veel van mee krijgen als we het allemaal niet overleven.. Maar meis, als jij denkt dat het te veel invloed op je heeft en het prettig vindt om er over te praten is het nooit slecht om hulp te zoeke .. Is maar net wat je zelf prettig vindt, ik wil niet zeggen dat je moet en dat je het nodig hebt.. Max, GEFELICITEEEEEERRD dat je maar een leuke dag mag hebben en lekker verwend wordt Pff dames, ik heb elke keer puisten gewoon niet grappig meer! En niet 1 want ze komen nooit alleen!
Ja inderdaad, en als het gebeurd hoop ik dat het een grote knal is zodat we niks hoeven te voelen! Ik gebruik Clinique foundation voor de zeer gevoelige huid. Ik zweer erbij! Maar ik had eerder ook al een berichtje gedaan over het roken jij rookte toch? Rook je nog steeds? Ik kan echt niet stoppen..
Ooh sorry wolfje! Heb ik over heen gelezen.. Maar ik heb ook veel moeite met stoppen met roken.. Heb het dan ook een beetje opgegeven want liep mezelf erg in de weg.. Ik heb een elektrische sigaret die ik het meest gebruik en ik rook meestal 2 à 3 normale sigaretten op een dag.. En dat ik dat heb bereikt ben ik al heel blij mee, normaal rookte ik dr een stuk of 15 à 17? Ik hoop wel dat ik straks helemaal geen echte meer nodig heb en het alleen met die e sigaret kan doen!
Ja werkt dat joh? Ik rookte normaal pakje per dag.. nu probeer ik te minderen gister stuk of 6/7 maar vind het moeilijk..