xxlove; ja ik hou er ook van. heerlijk die problemen van n ander Muml; dat is geen leuk nieuws.. sterkte en wat handig van dat rijden! scheelt je heel veel, ik ben met staatsexamen pas geslaagd. had een mooie auto kunnen kopen van dat geld... IS; he bah hoop dat het positief uitpakt voor het beestje Cbella; oei succes met rijden. hoop dat je niet zo zenuwachtig bent met je examens hihi. hier; ik denk dat ik van het weekend gewoon ongesteld word, geen klachtjes niks. heb de moed zelf al opgegeven.
Zou t gewoon afwachten hoor smnee.. kan ook goed teken zijn dat je niks voelt hoe vaak al wel niet dat van alles voelde en gewoon ongi werd.
Hey dames, Hoe gaat het hier? Ik had vandaag een beetje een emotionele dag. Heb me Nino gehad. (me insurence number). Me emigratie is nu officieel rond. En hoewel ik heel blij ben, ben ik ook verdrietig. NL ligt nu voorgoed achter me..Vond het heel moeilijk en heb ook even gehuild haha..Emo kip dat ik ben. Zo raar om alles achter te laten. Me sofi nr in NL is nu bevroren en ik ben officieel uitgeschreven daar.. Me leven in de UK begint nu. Tis hier ook erg koud..Ongeveer 1 a 2 graden in de avond bbrr. Krijg mezelf amper warm! Hoop dat alles goed gaat met jullie xx
Ohh dames!! Ik moet even me ei kwijt... Een van de beste kameraden van mijn man en zijn vriendin hebben vandaag een dochtertje gekregen. Nu kan ik het absoluut niet met haar vinden en met hem ook niet zo sinds dat hij met haar samen is. Alleen word ik verplicht om mee te gaan op kraamvisite. Ik zie er zo tegen op dat ik echt niet wil gaan.. iemand tips om eronder uit komen?
@UmmA en MumL allebei lekker emo dus iedereen wel a last van hoor.. @UmmA ok nu dus officieel Britse.. @kayalola, zoals verwacht dus. Wanneer is je nieuwe NOD? En als ik t goed heb is dit de ronde dat jullie echt gaan beginnen toch?
@mayo hoezo ben je verplicht om mee te gaan? Je man kan toch ook alleen gaan? Is zijn kameraad en je man heeft er toch wel begrip voor dat jij liever nietee gaat?
Hmm.. ok, dus nu beetje ruzie als ik t zo goed begrijp. Vervelend.. tja weet niet wanneer jullie heen zouden gaan maar, dan ben je ziek?? Alleen heb je dan risico dat ie zegt gaan we andere keer. Of wel mee gaan en maar kort blijven. Eventueel als vlak bij jullie is ga jij eerder weg omdat je "niet lekker" bent??
Haha nee dat niet, dat kan pas over 5 jr (paspoort) maar ik ben nu wel staatsburger hier. Ik kan dus gaan werken, tandarts, dokter etc dat is nu allemaal van toepassing. Zo officieel ineens dat het ineens insloeg..
Ik denk dat het voor je vriend leuker is om alleen te gaan dan daar te zitten met het gevoel dat jullie elkaar niet mogen. Dan hangt er toch een onaangename sfeer denk ik.. heb je hem dat al uitgelegt?
Ok ja ik hen r geen verstand van haha.. wel fijn dat je nu in ieder geval zaken als ha en alles kunt regelen
Liesje; ja klopt dat houd ik mezelf ook maar voor.. merk wel dat ik mezelf gek maak als eerdere maanden Umm; aahh beetje emo mag wel. is ook best een stap zeg, ik doe je niet na hoor Mayo; he bah verplichtingen. ook lekker rusie erbij. fijne avond heb wel ff een apart iets ladies.. mijn moeder is zondag naar zo'n paranormale beurs geweest, en ik vind dat altijd best bijzonder nu had dat vrouwtje vanalles over dr ouders verteld(beide overleden), en dr miskraam voordat ik kwam... ze sloot af met 'oma? oma?' hmmm zet me aan t denken. heb n beetje lacherig gedaan, van nou eh als zei dat weet dan ga ik er vaker heen.. toch zet t me aan t denken
@Smnee, haha wat grappig zeg van je moeder op die beurs! Wel leuk trouwens, ben er ook wel eens geweest! Maar wat grappig dat ze het over oma had haha! Wie weet is het gauw zo ver!