Hallo! Ik ben nu ruim 21 weken zwanger van ons 2e kindje. Een jongen. Dus, het wordt tijd eens over een naam na te gaan denken. We zitten te denken aan Lucas of Koen. Maar we vinden het leuk de oma's ook te vernoemen in de 2e en 3e naam. (Opa's zijn al vernoemd in de namen van onze oudste zoon). De oma's heten Catharina en Johanna. Iemand suggesties wat ik daar in de mannelijke vorm en het liefst een beetje van deze tijd van kan maken? Ik zit zelf te denken aan Christian en Jonah. Suggesties zijn zeer welkom want mijn vriend is nog niet overtuigd.
Jonah was ook het eerste wat mij te binnen schoot. verder misschien (Sommige misschien iets verder gezocht of apart, maar wellicht heb je er iets aan. Ik heb er naar gekeken dat een deel van de namen er in terugkomen): Jonathan Christian/Christiaan Jonas Jochem Jon Jorn Janno Jarno Costiaan Cas Carst Ronan Tristan
Wij hebben Yannick gekozen voor Johanna! Catherine: Theron, Rinus, Carsten ? Of misschien iets met dezelfde betekenis?
ik dacht ook meteen aan christiaan/christian. of als je het echt stoer/kort wil houden, chris. jonah john johan noah (beetje ver gezocht misschien)
Ik vind persoonlijk chris of christia(a)n echt van christina komen en absoluut niet van catharina, dat is een heel andere naam. Dan zou ik voor rien, cas of cane gaan. Jonah of jonas vind ik wel erg mooi van johanna afleiden.