Heb vandaag me 1e echo gehad. Omdat we via hormoonspuiten en IUI zwanger zijn geraakt weet ik dat ik 6 weken en 3 dagen zwanger ben. Er was een vruchtzakje met een vruchtje te zien maar geen kloppend hartje. Dit was niet goed zei de gynacoloog. Nu moeten we vrijdag terug voor een echo en als het hartje dan nog niet klopt is het foute boel. Wie heeft dit ook meegemaakt?
Hoi meid,wat vervelend! Hier ook gehad, de eerste keer een vruchtje met vruchtzakje maar nog geen hartje...1 week later,was toen 6+6 weken en toen wel een hartje hoor! Ik zeg heel eerlijk, ik zou echt nog even rustig blijven, het hartje begint vaak pas in de 6e week te kloppen..en de 6e week is nog niet voorbij meid.. Succes meis
In Gent deden altijd vanaf 6.3 weken een echo omdat je dan hartslag zou moeten zien... Maar ook al ben je zwanger via iui, je hebt geen idee wanneer het bevrucht is en hoelang het geduurt heeft tot innestelling, kan zo een paar dagen schelen en in deze termijn is dat dus wel of geen hartje zien... Ik hoop voor jullie dat jullie vrijdag een kloppend hartje zien!
Ik duim ook voor jullie! Heb vandaag mijn eerste echo gehad en ik was er echt van overtuigd dat ik vandaag precies 7 weken zwanger was, omdat ik exact mijn ovulatie wist. De VK heeft het vruchtje gemeten en de eerste meting kwam ze uit op 6w2d, de tweede meting op 6w4d. Ze zei wel dat: a) meten met deze termijn niet heel betrouwbaar was dus dat dat later pas echt gebeurt om de termijn te bepalen; b) dat ik natuurlijk mijn ovulatie wel weet, maar dat er variatie is in hoe lang het duurt voor een bevrucht eitje innestelt. Daarom zei ze dat ik dus best een halve week tot een week korter zwanger kan zijn dan ik dacht! Dus ja... Als dat voor mij geldt, is dat voor jou vast niet anders. Kortom: duimen dus! (En ik vind persoonlijk vrijdag al terug best vroeg... Als het dan nog niet klopt ben ik nog steeds niet overtuigd hoor... als 't echt een week kan schelen)... Nou ja... Ik hoop heel erg dat je vrijdag wel een mooie echo hebt! Knuf
Zijn er nog meer mensen met ervaring? Ben echt zo verdrietig. Voel me verder goed, geen krampen of bloedverlies en nog steeds pijnlijke borsten. Heb dus nog wel een klein beetje hoop.
Hier bij 6 weken en 2 dagen bij 1 van de 2 kindjes ook geen kloppend hartje! Moest 8 dagen later terugkomen, toen was ik 7 weken en 3 dagen en toen wel een kloppend hartje! Maar bij 6+2 dus nog niet! Dus ik hoop dat jullie bij de volgende echo ook goed nieuws krijgen!!! Sterkte deze dagen met afwachten!!!
Ik dacht zeven weken zwanger te zijn bij de eerste echo, maar er was alleen maar een vruchtzakje en een dooierring te zien, nog geen vruchtje en dus ook nog geen hartactie. Gyn gaf aan dat het leek op een zwangerschap van ruim 5 weken. Een week later mocht ik weer komen en was er een vruchtje met hartactie te zien die ruim 7 weken mat. En nu ben ik alweer 35 weken zwanger. Waarschijnlijk heeft bij mij de innesteling wat langer geduurd en heeft het vruchtje een langzame start gehad bij de ontwikkeling (die hij overigens later ruimschoots heeft goedgemaakt).
Wat leuk al deze reacties! Kun je maar zien hoe verschillend het bij iedereen is! Wel apart dat TO al zo snel weer terug mag komen. Hopen dat alles goed is meid!
vervelend meid... ik vraag me echt af waarom zoveel gyne's zo vroeg een echo nemen, en dan meteen met 'niet goed' afkomen. Het kan op 6 weken 3 toch nog best dat het hartje nog moet beginnen? Hier doen ze ten vroegste 7 weken, juist daarom. En kan best dat je iets latere innesteling hebt gehad, dan zit je er al snel een paar dagen naast. Sommige babies starten ook wat trager. Ikzelf ben op 5 weken 4 gegaan, had 7 weken moeten zijn, vrij hard terug gezet dus. Gyne heeft me gerust gesteld, kon best dat mijn ei later was, enz... en heeft me dan terug gezien op 7 weken, en ja hoor, alles dik in orde. Ergens gaat baby sowieso trager of sneller moeten zijn geweest dan 'in de boekskes', want mijn man was niet thuis die week . Dus probeer nog niet te hard te panikeren, het kan nog alle kanten opgaan. Ik ga gewoon heel hard voor je duimen
Ik sta er ook iedere keer van te kijken dat de echo's zo vroeg worden gemaakt. Ik belde geertgen voor de eerste echo maar mocht pas met 7 weken komen. Ik duim dat je vandaag een goede echo heb en je kan gaan genieten.
Superlief meiden al die reacties. We hopen natuurlijk op goed nieuws straks maar zijn bang voor het moment. Voel me zo verdrietig maar hopelijk is dat gevoel al 3 dagen voor niks geweest. Laat nog wel weten hoe het is gegaan.