Hallo, Ik ben 28 jaar en woon samen met mijn man en zoontje van 14 maanden in Eindhoven. Ik werk 3 dagen op een kdv, en de rest van de week ben ik lekker thuis bij de kleine. Ik zou het leuk vinden om in contact te komen met andere moeders uit Eindhoven om ervaringen uit te wisselen en wie weet eens wat af te spreken. Dus moeders, laat wat van je horen! Groetjes
Ja hoor. Hier een Eindhovense. Kijk ook eens op het vrienden-zoeken topic. Daar staan nog wel meer mensen genoemd. Ga binnenkort alleen wel verhuizen naar Gerwen... Maareh, waar woon je ergens ?
Hoi, Wil me ook even hier melden. Ook Eindhovense mama van zoontje Wybe van 15 maanden. En ik zoek ook andere leuke mama's om eens wat gezelligs mee te gaan doen. Ben 30 jaar en werk bij een klantendienst voor 20 uur per week en woon in Tongelre.
He Tongelre, daar kom ik vandaan (woon er inmiddels niet meer). Leuke wijk, ik wil er altijd nog wel een keer gaan wonen...
Hoe lang woon je er al niet meer? Mijn zoontje gaat daar naar een nieuwe school/kdv/psz. En ook ha zit nu zowat bij mij om de hoek. Heerlijk!
Ik woon niet al te ver van jou vandaan denk ik, volgens mij noemen ze het hier zo Stratum? (woon vlakbij de Geldropseweg/Daf)
Eh goede vraag. Ik weet alleen waar Tongelre, het centrum en Woensel is. Hihi. Maar ik woon idd vlakbij de DAF en de weg naar Geldrop. In Geldrop wonen mijn ouders.
Haha nouja ik woon zon beetje langs de weg naar Geldrop. Ik ben ook slecht in wijken enzo.... hahaha. Ben opgegroeit in Woensel en veel meer als woensel ken ik dan ook niet. Trubbel waar woon je precies als je dat zeggen wil? Proficiat met je zwangerschap trouwens!
Dit is dan denk ik Stratum. Maar Tongelre ligt ook tegen de Daf aan... Ik woon nu ruim 6 jaar in Woensel. Hier woon ik trouwens ook prima hoor, maar ben geboren en getogen in Tongelre, dus dat blijft wel trekken. Trubbel, gefeliciteerd met je zwangerschap!
Mijn beste vriend heeft heel lang op de Karel de Grotelaan gewoond. Zelf woonde ik eerder op een appartement op de Edenstraat, tussen de Tapasbar daar (die is inmiddels weg helaas) en de Brandweer kazerne Was erg gezellig. Ik woon nu in Blixembosch... (Tussen aanschot en Ekkersrijt in zo'n beetje). Dus aan de andere kant van Eindhoven dan de meesten hier. Eigenlijk is Eindhoven best groot als je het zo bekijkt... kaart van eindhoven - Google Maps
Das niet zo heel ver van ons. Maar jij woont echt in het noordelijkste deel van Eindhoven dan.. Ik vind het wel leuk wonen hoor in Eindhoven, ook voor onze meid. Er is genoeg te doen, we zijn regelmatig te vinden in speeltuin de Splinter, echt een aanrader!
Ja, ken ik wel ! Is inderdaad erg leuk. Één van de leukere speeltuinen in de omgeving. Ook het indoorspeelparadijs vlakbij de sportparken is erg leuk als het slecht weer is. Ik was 2 weekjes geleden nog in de splinter... misschien heb ik heb ik je wel gezien nog
Dat indoorspeelparadijs, kost dat geld? Waar zit die? Wij willen idd ook nog een keer naar de Splinter. Die is doordeweeks gratis toch? En idd, ik vind Eindhoven stiekem best groot.