hoihoi, Wij willen graag beide oma's gaan vernoemen. Doopnamen zijn al bedacht: Henrieke Jannette. Alleen van die namen kunnen we geen leuke roepnaam bedenken. Hebben jullie ideeën? Namen als Janneke of Henriëtte vinden we niet leuk. het liefst een beetje een korte naam en die niet al te vaak voorkomt. Ideeën? ben erg benieuwd!
kijk, er zijn ideeën! Leuk! Janna (of Yanna) vind ik ook wel leuk, maar mijn man minder. En Enya... tja... ik krijg gelijk een muziek gevoel... weet niet hoe het komt
de roepnaam hoeft toch niets met de doopnamen te maken te hebben. Dan doe je toch gewoon drie namen en dan kies je een roepnaam die je gewoon leuk vindt. Zo hebben wij ook vernoemd.
Dat kan zeker. Mijn ouders hebben dat ook gedaan. Gevolg: voorletters A.R. en mn roepnaam begint met een L. Ik heb hier altijd enorm van gebaald. Wat vind je van Jarieke?
Leuk al die ideeën. Er zitten echt leuke namen tussen, maar ook namen waarvan ik bij voorbaat al zeg: nee, dat is niks voor ons. Over het vernoemen van de doopnamen. Ik vind het altijd een beetje vreemd als een kind bijv. Piet Klaas als doopnamen heeft en ze hem dan Jan noemen. En 3 doopnamen vind ik eigenlijk teveel. Dus het liefst wil ik wel een koppeling aan die namen!
Henrieke Jannette: Jette of Jettie Nieke Anike Aniek Hanne Janiek Zitten toch best leuke namen dat ik zo 8)
Leuk al die ideeën! maar zijn er nog meer? Als ik hier op het forum lees, zijn er echt een aantal mensen die van alles kunnen bedenken bij namen... dus ik ben nog erg benieuwd wat er van deze twee namen gemaakt kan worden!