Jongensmoeder!

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door Maikuh, 4 mei 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maikuh

    Maikuh Lid

    4 nov 2012
    11
    0
    1
    NULL
    NULL
    Toch nog even doorbijten hè wat jammer voor Feyenoord vandaag.

    Mijn oudste gaat morgen naar de kleuterschool spannend!

    Hoe gaat het met jullie rakkers?
     
  2. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    De grootste rakker ( mijn man ;) ) zit te simpen in zijn mancave ;)

    De jongste vind het allemaal wel oke maar de oudste, ach die was zo in diepe tranen samen met zijn vriendje, alles was even stom, niet leuk, niet eerlijk en ga zo maar door. Heb ze toen lekker wat comfort food gegeven en daarna gingen ze weer vrolijk wat anders doen saampjes ;)

    Dus ik ben blij want ze willen geen studio sport kijken vanavond dus lekker mijn serie opzetten zo hihi
     
  3. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Hahaha ja continue! dan spelen ze weer Hulk en Ironman, of Pokemontrainers :p
     
  4. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83

    Wat heftig dat je een kind met autisme en ontwikkelingsstoornissen heeft. Hoe is dat voor jullie?
    Had je al vanaf de geboorte het idee dat er iets niet klopte.
     
  5. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    Even een vraag voor de ervaren moeders.ik heb dus een zoon van 15maanden en het is onze eerste . Ik heb nu gewone wat hoge schoenen voor hem. Wat doen jullie met de periode die eraan komt? Open sandaaltjes of luchtige instappers?
     
  6. Roos32

    Roos32 Bekend lid

    2 jun 2013
    923
    137
    43
    Vrouw
    Hier ook een jongensmama. Eén van 3 en een tweede knul op komst. Moet wel zeggen dat mijn mannetje het ook heerlijk vindt om samen te knutselen terwijl hij autootjes nu nog links laat liggen.

    @meisje1977, ik heb altijd lage sneakers en open sandaaltjes. Open sandaaltjes zijn soms niet zo handig met het buitenspelen omdat er van alles in kan gaan zitten.

    .
     
  7. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Wij hebben eigenlijk altijd lage sneakers.
    Als het echt warm is, wel open sandaaltjes, maar die vinden ze beide niet echt lekker zitten :rolleyes:
     
  8. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Haha grappig, ik had (en heb) dit echt totaal niet.
    Ben wat dat betreft wel een echte jongensmoeder, vind het heerlijk om met ze te ravotten en stoeien (ok ok papa is daar volgens hen wel beter in :p )

    Vorige week werd de dochter van vrienden van ons 4 en had echt moeite met het kopen van een kadootje, je hebt zoveel meidenspulletjes! hahaha dat is natuurlijk onbekend terrein voor mij :p

    Ze vinden het beide heerlijk om te stoeien/ravotten/bankspringen etc.

    De jongste (4) houdt zich daarnaast vooral bezig met Playmobil/Duplo/buiten spelen
    Een echt doe-kind.
    De oudste (8) houdt meer van tekenen, lezen en knutselen en kan zich uren bezig houden met een Ipad op PS4 (niet dat dat mag natuurlijk ;) )

    Ook ik krijg geregeld de vraag of we niet liever een jongen en een meid hadden willen hebben, of dat we geen derde moeten nemen, misschien wordt dat wel een meisje...
    Grr.. kan daar echt niet tegen, vind het heerlijk om 2 jongens te hebben en wordt door m'n 3 mannen op handen gedragen :D
     
  9. mamameer

    mamameer VIP lid

    21 jan 2014
    8.174
    4.485
    113
    Afgelopen weekend hadden wij een echt mannen weekend, bij schepen kijken, in de haven, brandweer auto's bij een opendag. Bij de polderbaan opstijgende vliegtuigen zien gaan! En mooi dat ze het vinden al die voertuigen! Graafmachines, tractors, vrachtwagens, niets kan zomaar voorbij gaan, het moet altijd benoemt worden en nagewezen! :)

    Voor de schoenen hebben wij lage sneakers, of hoge all stars ofzo, en (teva) sandalen, die laatste zijn meer voor vakantie.
    Als ze ermee aan gaan spelen zit het zo vol met steentjes en zand. Dan zit het weer niet fijn. Of schuren de tenen over straat.
    Overigens lopen ze bij ons thuis vaak de hele zomer op blote voeten. (Doe ik zelf ook;))
     
  10. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Ja voertuigen zijn altijd interessant inderdaad!
    We zijn 2 maanden geleden naar Aviodrome in Lelystad geweest ook erg leuk voor jongens! :D
     
  11. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    12 dec 2013
    2.431
    1.398
    113
    Gelderland
    Wat leuk om jullie verhalen te lezen. Het kapotte broeken verhaal herken ik wel:D verder zijn ze hier nog aardig jong dus nog geen voetballers enzo.

    Onze jongens zijn wel echt heel verschillend. De oudste is echt een klimmerd en dat zie ik de jongste voorlopig niet doen.

    Wel echt super leuk. Ik ben heel blij met mijn zoons:)
     
  12. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    Lage sneakers en anders sandalen met gesloten neus...
     
  13. Averlhach

    Averlhach VIP lid

    26 mrt 2011
    8.809
    1.014
    113
    Vrouw
    Drenthe
    De jongste is echt een mama's kindje, alleen een knuffel/kusje voor mama etc. Maar gisteren waren ze op school naar buiten gegaan en heeft hij een bosje (paarden)bloemen voor mij geplukt :D. Komt hij de school uit met zijn mooie bosje voor mij.


    Waar kopen jullie je spijkerbroeken?
     
  14. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Voornamelijk bij de Primark soms bij de H&M
     
  15. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    Top dames bedankt voor de tips. Ik koop goede schoenen voor de kleine man. Nu zag ik sandaaltjes/schoentjes bij de van haren merk bobbi shoes iemand daarmee bekend?
     
  16. patje20

    patje20 Fanatiek lid

    14 sep 2006
    2.871
    13
    38
    Vrouw
    Ergens in de polder
    Ik ook of c en a. Wil er max 15 euro per broek voor uitgeven, vind het doodzonde als er na 2 mnd alweer een knie door is
     
  17. JongetjeM

    JongetjeM Bekend lid

    28 jan 2015
    959
    216
    43
    ---+
    Hallo dames,

    Hier ook een jongens moeder. 30 jaar 1 van net 3 en 1 van 16 maanden 3e onderweg (weten geslacht niet). Super leuk om te lezen en herkenbaar. Ik moet dagelijks politie agentje spelen, dat vind ik doodvermoeid en zoooo niet leuk. Hopelijk word het snel beter.

    @meisje1977 Hier nooit sandalen, alleen sneakers. En anders in de tuin blote voeten .

    Het merk van van haren ken ik niet.
     
  18. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Hier nog een jongensmama! Altijd gedacht dat ik een meisje zou krijgen, maar het is toch echt een jongetje :)

    Zo leuk vind ik het, een jongetje. Hij is nu 21mnd en als ik nog een kindje mag krijgen dan graag weer een jongetje!!

    Ons leasekind is een meisje, rustig en beheerst, houdt ook van knuffelen enzo. Maar die van mij kan niet stilzitten of knuffelen. Altijd maar bezig met lekker rouwdouwen en overal op klimmen enzo :) behalve als ik zwicht en hij even tv mag kijken.

    Ik overweeg om voor de vakantie crocjes aan te schaffen. Heb nu sportschoentjes maar die zijn binnen 2 weken alweer stuk gegaan. Hiervoor had ik shoesme en daar moest ik echt bij de schoenmaker rubber neuzen op laten zetten
     
  19. Maikuh

    Maikuh Lid

    4 nov 2012
    11
    0
    1
    NULL
    NULL
    Ik ook broekjes van hema of h&m primarkt.
    Ik hou van teenslippers ! maar echt voor buiten doe ik lage sneakers ik heb nikies die kun je lekker wassen ook nog echt ideaal!
     
  20. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Hahah inderdaad, wij hebben ook nikes en adidas, heerlijke sneakers!
     

Deel Deze Pagina