We vinden het lastig om een stoere niet te lange naam te vinden die niet te boers is en bij Liv last. Suggesties zijn altijd welkom!
Bij Bing, denk ik aan die zoekmachine ik vind dat geen naam. Tygo is redelijk gewoon en zou dus kunnen. Niet mijn smaak, maar dat maakt ook niks uit Liv - Tyler Liv - Aron Liv - Bjorn Liv - Clay Liv - Hajo Liv - Roan Ook niet mijn smaak, maak wel passend bij Liv. Succes, namen bedenken is altijd lastig.
Tygo vind ik erg leuk! Vd week ook een jongetje op CB die Bing heette. Ben echt ruimdenkend qua namen maar vind Bing niet leuk. Associeer t ook met GTST
Van deze 2 namen zonder twijfel Tygo/Tycho. In tegenstelling tot wat ik hier las vind ik het absoluut geen "volkse" naam. Bing vind ik echt heel erg niet leuk. Moet ik altijd aan Friends denken (is de achternaam van Chandler en die Janice met die nasale stem noemt hem dan constant Bingeling ).
Bing?! Had je hiervoor niet dat topic over Puk? Ik vind ze beide in dezelfde categorie vallen... Verschrikkelijk, sorry. Bing als in de zoekmachine Bing, het geluid bing-bong. De combinatie met Liv klinkt ook als meisje Liv met hondje Bing. Tygo vind ik dan echt veel beter! Geschreven als Tycho helemaal leuk.
Bing is echt mijn quilty pleasure naam.. echt tof! Had je boet al overwogen ? Tygo echt niet mooi sorry
Bing vind ik geen naam eigenlijk... meer een soort gangsterbijnaam ofzo (sorry) Dus dan maar Tycho, maar die naam vind ik eigenlijk vreselijk uitgekauwd (een beetje het 'Jeroen' van de jaren 80).