Ik ben bijna 12 weken zwanger en op zoek naar namen. Meisjesnaam staat al een tijd vast voor ons, maar omdat we het geslacht niet willen weten zullen we ook een jongensnaam moeten bedenken. Daar komen we nog niet zo over uit. We houden van korte namen (1 of 2 lettergrepen), een naam wel bekend is maar je niet elke dag hoort. En daarnaast moet ie passen bij de meisjesnaam: Julie (uitgesproken als djulie). Namen die al voorbij zijn gekomen, om een beetje onze smaak naar voren te krijgen: Ivo, Boaz, Vince Wie oh wie heeft een idee?
onze dochter heet Jolie en ik vond voor jongens Yannick , Ivo of Hugo leuk. Levi vond ik 2,5 jaar geleden leuk toen ik zwanger was van onze eerste dochter maar die hoor je helaas al zo vaak.
Julie (uitspraak djulie) was mijn favoriete meisjesnaam. Jammer dat m'n vriend hem heeft afgekeurd. Deze vind ik er wel bij passen: Dean Ty Evan Dave
Van jou lijstje vind ik Boaz en Vince echt geweldig!! Noah Joas Job Mees Sem/Sam Mick Finn/Fenn Josh Kian/Kyan Dani Jonah Senn
Liam en Dani vind ik ook erg leuk, had ik ook al voorgesteld, maar vriend vind t dus niet leuk. Zal ze nog eens een keer in de groep gooien Iemand zei nog Mike. Wij hebben nu sinds paar dagen Maik in gedachten, maar t is nog niet zo dat ik denk dat is DE naam. We blijven gewoon de oren open houden haha.