welke naam vinden jullie bij Gwen passen wij komen niet verder dan Stijn en Milan en de naam stijn komt geloof ik al best wel veel voor misschien hebben jullie nog iedeen
Ik vind Milan een leuke naam die er goed bij past. Niet de naam die ik zou kiezen maar ik vind hem wel leuk. Wij hebben zelf ook een naam in gedachte die heeeeel veel voorkomt, en toch kennen wel zelf niemand die zo heet en in onze omgeving kent eigenlijk niemand een volwassene of kind dat zo heet. Dus door het feit dat de naam veel voorkomt ziu ik me niet tegen laten houden als ik jullie was! Ik heet zelf Linda en er is altijd overal wel iemand die ook zo heet, ook binnen mijn familie. Dat vind ik helemaal geen probleem, dus gewoon lekker doen als jullie dat DE naam vinden
Persoonlijk zou ik voor een broertje voor Gwen niet kiezen voor Stijn of Milan, omdat die namen allebei ook op een 'n' eindigen. Vooral Gwen en Stijn klinken best wel hetzelfde vind ik. Bovendien komen de namen Stijn en Milan heeeeeel vaak voor, en alleen daarom al zou ik ze zelf niet kiezen. (Maar dat is natuurlijk een kwestie van persoonlijke voorkeur en smaak). Waarom kies je niet een heel ander soort naam die toch kort is? Bijv. Hugo, Oscar, Nout of Bram? (Nogmaals, dit is slechts mijn smaak en die wil ik je vooral niet opleggen, ik wil je alleen aan het denken zetten...) Succes met het maken van de keuze!
Vind Milan een leuke naam! Stijn niet. Gwen en Milan past best bij elkaar vind ik. Tim Jesse Daan Finn
Onze zoon het ook Milan. Het is inderdaad een naam die veel voorkomt, wij zeggen altijd omdat het zo'n mooie naam is. Milan dus
Ik vind Stijn een leuke naam. Milan niet zo (negatieve associatie). Maar ik vind beide namen niet zo bij Gwen passen, op de één of andere manier. Dan vind ik bijvoorbeeld Finn er leuker bij passen.
Ik vind Stijn zo'n mooie naam!! Hij staat nog steeds op een gedeelde nr. 1 bij mij. Stijn en Gwen klinkt ook erg leuk! Lekker kort en stoer!
Baby Name Explorer | BabyCenter Deze site suggereert namen op basis van de naam van een kind dat je al hebt (wel Amerikaans). Misschien vind je er inspiratie. Om eerlijk te zijn is Milan niet een naam die ik zou uitzoeken en vind ik Stijn niet passen bij Gwen.
ik vind het zo moeilijk en de tijd tikt maar door sepp en finn vond ik ook wel leuk maar dat vind mijn vriend weer niks als iemand nog namen voor mij heeft dan ben ik daar erg blij mee
Ik vind Luuk mooi maar misschien wat te Hollands bij Gwen. Van deze vind ik Milan t leukst. Mooie naam!
Sep(p) en Finn vind ik allebei zooo leuk,maar helaas al 'bezet' door kinderen van mensen die iets te dicht bij ons staan. En dat willen we toch liever niet. Jammer dat jou vriend het niks vindt. Dat is hier ook vaak, trouwens. Alsof het nog niet moeilikk genoeg is om de 'juiste' naam te vinden, moet je het ook nog eens met iemand anders eens worden.
ja moeilijk hoor dan heb ik een leuke naam in gedachte en dan vind mijn vriend het weer niks en de namen waar hij mee komt vind ik weer niet zo pfff maar hopen dat de beeb nog ff blijft zitten mijn dochter was ook te vroeg geboren
Gwen vind ik een heel leuke naam! Ik zou er denk ik een andere naam uit Wales bij zoeken, zoals Owen, Dylan, Rhys, Lloyd, Gareth, Trevor, Alwin of Alun.
Ik vind Milan leuk, ondanks dat ie veel voorkomt. Net las ik ook ergens Julan, heel apart. Of Quinn? Mijn zoontje heet Tygo, misschien ook een idee Groetjes...