Hallo allemaal, Ik ben een ramp in jongensnamen... We hebben een dochter genaamd Mirre hier zoeken we een gepaste naam bij voor haar toekomstig ( misschien broertje ) binnen 2 weken weet ik hopelijk het geslacht De meisjesnaam was makkelijk en stond na 1 dag denken al vast : Nim maar een jongensnaam heel moeilijk! we horen liever wat apartere namen , natuur/ sprookjesachtig ...e Kunnen jullie helpen ? Zelf hadden we al gedacht aan: -Mane -Erin -Mabel maar het zijn ze toch nog niet helemaal *zucht*
Ik vind Nim juist voor een jongen en Erin,Mabel en Mane voor een meisje.. Ze zijn geen van allen mijn smaak. Ik weet zo even geen namen voor je,ben niet zo thuis in dat fantasie/elfjes/natuur-achtige. Succes met de zoektocht!
Leuke naam Nim, niet helemaal mijn stijl. Maar vind het wel een leuke naam. Snap aan de ene kant wel weer wat @Pluis81 zegt... Mirre en Jorijn Mirre en Nisse Mirre en Noam Mirre en Olivijn Mirre en Timon Mirre en Linus Mirre en Peer Mirre en Elias/Lias Mirre en Rune Mirre en Boyan Mirre en Elroy Mirre en Remi Mirre en Pascal Ik weet het eventjes niet meer hoor.... Ik denk niet dat dit is wat je zoekt, maar goed. Ik denk nog even verder.
Nim is ook een jongensnaam; verkorte vorm van Nimrod. anders misschien hier eens kijken. Heel veel (Engelse) sites met fantasy/sprookjes namen : Thousands of FANTASY NAMES - fairy, gnomes, elves, goblins, mystical, magic demons, vampires, witches, dragons, beasts, pirates, creatures, giants, monsters, heroes, hippies, gypsies, clowns, Sailormoon, Jungle Book, Disney, James Bond ... endless! Zelf dacht ik nog aan : Odin Thor Oberon Iwein - Ywain Fionn Lucan Orion Piak Ramses
mm Helaas niets dat echt 100% onze zin is ... pff jongensnamen zijn toch lastig. Nim is toch te braaf klinken voor een jongen hoor is echt meisje meisje vind ik. is natuurlijk persoonlijke smaak. Rune is wel mooi maar komt hier in de gemeente echt zooooveel voor... is niet leuk voor later als ze met zoveel kindjes met dezelfde naam in de klas zitten vind ik. Toch al bedankt voor al de moeite meer reacties en ideetjes zijn altijd nog welkom!
Jongens- óf meisjes namen: Dat vind ik anno 2014 zo persoonlijk & bij veel namen ook niet meer van toepassing. Oké, namen als Rosanne of Liedeweij zijn wat mij betreft overduidelijk vrouwelijk.. Maar de hippe namen van tegenwoordig kunnen vaak heel goed voor beide geslachten.
Ik zie dat Erin inderdaad ook voor jongens kan, maar Mabel echt niet, hoor! Zie: Mabel | meaning of Mabel | name Mabel en: NVB : voornaam Mabel Het is dan ook een verkorting van Amabilis of Mabelia. Mane is zo modern, dat die inderdaad wel voor beide geslachten zal kunnen. Maar het voelt vrouwelijk.
Lumen Thorin Sage Wodan Vind Nim juist erg leuk voor een meisje! Voor een jonge idd wat braaf Maar smaken verschillen.
Nooit dexter gezien. Wel al eerder onderwerp over 'Lumen of Lume' tegen gekomen op dit forum. Vind het zowel voor een meid als voor een jongen een leuke naam
dankje voor de reacties ja jongen of meisjes achtige naam... das echt smaak he het is meestal ook hoe je de naam in de omgeving gewoon bent. Mane is hier echt een jongensnaam. Lumen vinden we prachtig... was onze 2de optie voor de meisjesnaam ( vind dit ook meer voor een meisje omdat ik het zo gewoon ben ) Thorin lijkt me ook wel wat... deze avond is aan het voorstellen hier. Niel vonden we beiden heel mooi maar nu net 2 maanden terug 2 mensen dat we goed kennen hun kindje ook zo genoemd
Deze schoten me nog te binnen : Floren Elwik Ardin : betekent 'adelaar, arend' Faenor : naam van een soort koraal Arvid Gwion Linden Runar Nander Stellan : zit het latijnse woord stella 'ster' in Iben - Yben Nivard Bodin Raven Doron : betekent 'geschenk' in het Grieks Edin Luan : een Slavische naam met betekenis 'leeuw' Rover Sonwin - Zonwin : Germaanse naam, betekenis 'vriend van de zon' Vidal : betekenis 'levenskrachtig' Ylber : Slavische naam met betekenis 'regenboog'