Pas geleden een topic geplaatst over de keuze tussen Kensi en Mia. Het wordt toch een meisje, dus haar eerste naam wordt Mia. Emma hebben we vernoemd naar beide oma's. Fayèn is vernoemd naar ons. Eigenlijk wil ik dit keer naar de opa's gaan vernoemen, maar ik heb geen idee wat ik ervan moet maken. Dus ik hoop op jullie hulp. De opa's heten Henri (Henricus Johannes) en Jan (Jan Diederik). Wat kan ik daarvan maken als 2e en 3e naam? Passend bij Mia als 1e naam.
Mia Henrianne Mia Diede Hanne (van Diederik en Johannes) Mia Janne Henrike Nog best lastig om van jongensnamen een meisjesnaam te maken!
Alvast bedankt voor de reacties. Jana vind ik een goede optie, die ga ik zeker onthouden. Hannah vind ik zeker ook een mogelijkheid. Wat klinkt beter: Mia Jana Hannah Mia Hannah Jana
Je kan ook voor Joan(ne) kiezen. Joan - Jan Joan - Johannes. Mia Joan vind ik wel leuk bij elkaar. Zo heb je de vernoemingen in 1 naam zitten, kort en krachtig. Bij Jan en Johannes kan dat prima, Jan is namelijk de afkorting van Johannes. En ik vind de andere namen zo a-achtig. miA, hAnnAh, jAnA, ze eindigen alledrie op een a. Ik vind het ook niet lekker uitspreken, die korte en lange a's achter elkaar.
We zijn eruit. Het gaat wel Hannah worden en van Jana hebben we wat anders gemaakt. De namen van Emma eindigen ook allemaal op a(h) en dat vind ik juist lekker klinken. Ik vind Joan een verschrikkelijk naam Bedankt voor de hulp allemaal.