Hey meiden, Ik ben zwanger van de 2de, ons dochtertje heet Evi (Linn) en ben opzoek naar een jongens naam (sterk het gevoel dat het een jongen wordt ) Nou ben ik helemaal verliefd op de namen Sem, Vince en Noud... maar deze gaan hem niet worden! Sem, erg leuk... maar dat vinden al te veel mama's Vince, zo heet nu het zoontje van een vriendin (he, net te laat ) Noud, vind ik persoonlijk de leukste, maar helaas vriendlief is aardsrivaal van ene Noud .... dus ikke pech... Wie heeft ideeen voor een leuke, korte, stoere jongens naam (liefst nederlands.... wat bij Evi past) want ik heb het gevoel dat ik geen leuke naam ga vinden...(ook al heb ik nog heel lang de tijd ) alle andere stoer, korte jongens namen vind ik tot nu toe gewoon niet leuk!
Voud? Dit was natuurlijk een grapje he, de mix tussen Vince en Noud. Evi en Milan Evi en Luca(s) Evi en Julian Evi en .... ik weet het verder niet.
Mees, tijs, tijn, ties, stijn, jur, finn. Is een beetje dezelfde lijn als war wij in gedachte hadden voor een jongetje
lars bas raf taf giam kian bob stan lex len jop tim tom kay twan ger giel teun joris yourie pim jim stef sam kris
Ik vind uit de bovenstaande lijstjes Luca, Finn, Sam en Stijn, Thijs of Tijn het leukst, helaas gaan die het allemaal niet worden bij ons. Hoewel Finn misschien niet helemaal past bij Evi Linn. Vind je Cas of Rinse iets? Tygo vind ik ook erg leuk. Zucht, namen zijn moeilijk. Gelukkig hebben wij nog even, maar ik weet nog hoeveel moeite het de vorige keer kostte en nu is het helemaal lastig: de favoriete jongensnaam hebben we natuurlijk al aan onze oudste gegeven. En nu moeten we ook nog eens dubbel! Ik blijf hier wel even meelezen, ik zie hier ook al veel namen bij staan die ook op ons lijstje zouden kunnen!
Ties Cas Sten Maxx Stan Luc/Luuk Sven Naud Dex Nils Flynn Lenn Flor Bas Chiel Brent Sepp/Seb Raff Mees Kai Lars Beau Ruben Stef Sil Ivan
Heb hele leuke namen voorbij zien komen! Maar tot nu toe mijn vriend niet overtuigd.. Namen die ik het mooist vond waren, sten, sepp, stef, sil, dex finn ook mooi maar net als sem komt hij nu zo vaak voor
Chiel trouwens ook mooi maar kennen we al, en daan vind ik ook mooi.. Maar mijn nichtje heet daantje..
Ik vind Rinse keuk, maar doet inderdaad wel denken aan echte appelstroop. Renze is een leuk alternatief! Sepp vind ik ook wel heel leuk, zit helaas al in onze familie. Alle leuke namen zijn al bezet, haha.
Oeh.. Je houdt wel van dezelfde namen als ik. Naast de namen op jouw lijstje stond bij ons nog Jens. En Wes vind ik ook leuk. Maar Dex en Sem blijven het leukste hoor!