Hoi, Eigenlijk hebben we allang een naam gekozen voor onze dochter. Maar iemand kwam met de naam Cille en ik vind het eigenlijk een onwijs leuke naam. Dus ineens wat twijfels. Misschien als tweede naam of als naam voor een eventuele tweede dochter Ik had er nog nooit van gehoord, heb er dan ook geen associaties bij, maar vind het een korte, vlotte, stoere maar toch lieve naam. Wat vinden jullie?
Ik vind hem ook leuk, alhoewel ik er meteen achteraan ‘silly’ dacht. Maar goed, je kan bij iedere naam wel iets bedenken.
Ik keek snel met mijn slaaphoofd en ik las eerst Cecile Maar ik denk dat ik de naam wel oké vind, even wennen omdat ik hem nog nooit gehoord heb.
Hoe spreek je hem uit? Mijn eerste ingeving is Sieje, maar ik weet niet of dat klopt? Ik vind hem in ieder geval op papier wel leuk!
Ik vraag me af hoe je het uitspreekt en vind dat het lijkt alsof iemand het woord chillen niet kan spellen. Ben dus niet echt fan.
Gewoon zoals je het schrijft, sille Over het Engels had ik nog niet nagedacht, das wel jammer inderdaad.
Mijn eerste gedachte was inderdaad silly en dat is toch ook zo wat. Lekker houden bij de naam die jullie al in gedachten hadden
Nee geloof niet dat ik het wat vind.. In titel dacht ik aan uitspraak Ciel.. nu lees ik Sille...vind t verwarrend, beetje een tongbreker ook op de een of andere manier. Ook associatie met chillen, en eerder genoemde silly vind ik jammer. Als 2e naam kan het wel, maar ik vind persoonlijk 2e namen meer iets voor een betekenis/ vernoeming/ bijzondere verwijzing.