Duiven!!!! En wat denk je... Vorige week op vakantie zaten we bij het zwembad ik zat op het ligbed en wilde dochter in de wagen haar speen geven. Zie ik in mijn ooghoeken iets op me af komen wat zo op mijn rug ging zitten.....!!!!! Een DUIF!!!! Heb nog nooit zo hard gegilt. Dochter huilen, ouders en man helemaal in een deuk, zoon verschrikt en ondertussen stond ik rond te springen en rond me heen te slaan terwijl het beest natuurlijk al lang gevlogen was. Het ergste was dat bijna niemand die duif had gezien maar mij wel hoorde gillen en debiel rond zag springen!!!!
Ik vergeet trouwens mijn piepschuim fobi! Ik kan er niet eens naar kijken. En natte voeten in teenslippers, brr dat gepiep dan.
O ook fijn:houten ijsstokje in je mond, tegen je tanden. Of een nat houten snijplank afdrogen..niet mijn hobby.
*spinnen *wespen *eigenlijk alle ongedierte zoals mieren,zilvervisjes,kakkerlakken,enz. Zodra ik ook maar één zo'n vies beestje tegenkom moet mijn man GELIJK komen om het weg te halen En ik ga ook echt niet slapen als ik weet dat er op onze slaapkamer een spin loopt... *verder blijf ik liever uit de buurt van mensen die stinken of er heel onverzorgd uitzien.
Voeten! En ik ben gek op een lekker bad en zwemmen vind ik ook heerlijk!'n Het probleem zijn die rimpels die na een tijdje ik m'n handen komen! Verschrikkelijk, ik kan mijn eigen handen echt niet aanraken zooooo erg vind ik dat!
Abbo! Heerlijk topic! Voor mij: 1 Zwembaden met patroon/dier op de bodem in donkere kleur(bijv dolfijn). Zodra ik die donkere vlek bij me in de buurt zie, kan ik ineens heeeeeeeel hard zwemmen! Okal weet ik dat ie er is en dat het gewoon tegels zijn, ik maak meteen dat ik weg kom het water uit. 2 Donkere vlekken in een heldere zee(ga alleen zwemmen in een heldere zee, dus niet in nl!), zelfde als boven. Maar ook lichte drijvende dingen(zakje ofzo) ben dan altijd bang dat het een kwal is. 3 Slangen bbbrrr. De lichamen gaan nog wel, die kop(wil ik al weg rennen), die tong wwwhhhaaaa( dan ben ik weg, hopelijk zonder angst kreet)
Ik heb dat ook hoor dat ik steeds in men hoofd haal dat er hazien zitten , maak dan dat ik uit het water ben ,.... ben al wel 5 jaar niet meer wezen zwemmen scheelt veel paniek haha
Oooh wat een geweldige filmpjes heb ik al afgespeeld in m'n hoofd! Vieze insecten ben ik ook geen fan van en mogen ver van mij vandaan blijven . Wat ik heel verschrikkelijk vind (niet echt een fobie maargoed) dat is als je met je nagel over een glas heen gaat wat nét uit de vaatwasser komt.. :S::SS:S:S: krijg als ik er aan denk heeeeelemaal de kriebels van. Op de 1 of andere manier denk ik daar vaak aan sinds ik zwanger ben! BAHBAH
Watten! Ieuw! Dat knisperende krakende geluid en gevoel als je ze vast hebt . Lang leve wattenschijfjes...
Ik ben panisch voor donker water, de bodem niet kunnen zien enzo. Maar dat is eigenlijk niet grappig, dat is echt pure angst. Ik zorg wel voor entertainment als er een mot, of ander vliegbeest-insect-from-hell bij me in de buurt komt. En afgeknipte nagels... Vooral teennagels.... Brrrrrrrrrr.....
ik rijd niet graag in een tunnel... begin altijd te tellen (geeft me op één of andere manier rust ) ik word echt gek als er file is in een tunnel
wespen en bijen, vooral op een terrasje ofzo, probeer me meestal in te houden, maar dat lukt nooit echt goed, waardoor ik dus wegren en om me heen ga slaan en daarna m'n drankje niet meer op druf te drinken en angst voor hoogtes, keukentrapje is me eigenlijk al te hoog, ben bij dat ik nu de zoldertrap op durf (zo'n vlizotrap)
Met stipt op 1 VOETEN!!! Bah bah bah En t zwembad, ik denk altijd aan die vieze vloeren waar iedereen over heen loopt en haren die er op de grond liggen en nog meer gatver!! En t zwembad zelf ook, mensen/kinderen die er in plassen spugen stotteren enz.. En dat er een haar van iemand anders in het water drijft!! Iewwwwwwww!!! Ik wordt al misselijk als ik het typ haha Mja ik heb ook een kleine smetvrees. Als er iemand heeft geplast of iets op de wc ga ik gelijk boenen haha
1 Voeten, bah! 2 Eetgeluiden, van iedereen inclusief mijzelf kan ik niet verdragen 3 Spinnen, hoe klein of groot ze ook zijn....Krijg de bibbers! 4 Botten in mijn eten/vlees. Begin al te kokhalzen als het op mijn bord ligt. Als het bot er af gesneden is en buiten mijn zicht, lust ik het vlees wel... 5 Rare structuren/harde stukken in het eten/vlees. Ook hierbij kokhalzen of zelfs overgeven Verder ben ik heel 'normaal', heb alleen een behoorlijke gebruiksaanwijzing