Heeft er iemand ervaringen met een natuurlijke keizersnede? En misschien toevallig in het Haga ziekenhuis Den Haag? Of een ander ziekenhuis? Bedankt voor jullie verhaal. Gtz
Ik heb een natuurlijke ks gehad ivm dat dochter nog alle kanten uit stuiterde met 39weken.. stuit - dwars - hoofdligging - stuit - dwars... Niet in het Haga ziekenhuis... Mijn zoontje is gehaald met een spoedkeizersnee.. en heb hier echt maandenlang dan wel niet een dik jaar lang een faalgevoel van gehad.. Heb 'mijn' momentje met mijn baby gemist toen! (momentje van op buik liggen enz..) in plaats daarvan was hij hups uit mn buik en hij en vriendlief weg van de OK.. lag ik dan in mn uppie! Nee hoe anders was de natuurlijke ks...! Heb hier totaal niet dat faalgevoel en tranen met tuiten gehuild toen ik haar geboren zag worden en ze daarna op mijn borst mocht liggen!! Hier werd op het moment supreme gevraagd of ik het wilde zien.. JA DUS! dus deden ze de blauwe doek naar beneden.. en keek ik door een plastic zeil naar de geboorte! Echt.. prachtig!!
Geen ervaring met ks, wel met het Haga (Sportlaan). Beide keren bevallen en alleen maar positieve ervaringen. Lieve, kundige mensen, fijne sfeer. Je bent in goede handen.