Ik ook, maar er zijn er hier blijkbaar een paar die de foto van haar kindje "aanstootgevend" vinden, en dat, terwijl hij op de foto notabene leeft. Vindt het ronduit schandalig dat iemand daar commentaar op durft te geven!
Idd .... avatar van bouwjaar vonden sommige hier ook minder fijn om naar te kijken....ik vindt m prachtig ...
Partyrocker is hier ook wel een beetje mn favo, nooit contact mee gehad maar ik vind dr wel een stoere b*tch(positief bedoeld he), lekker eerlijk en het lijkt me een hele lieve Veel respect voor haar
Voor mij zijn het ook meerdere: Dyson, die de moeite nam in een uitgebreide pb mij gerust te stellen( ivm paniekaanvallen ) zooo lief! Partyrocker, net als meerderevindt ik ook dat je een toppertje bent. je komt heel sterk over , maar ik weet dat je die commentaren altijd wel heel erg aantrekt en het je verdrietig maakt. niet meer doen dus want je ziet hoeveel meiden het met je eens zijn. knuf tinateenslipper, omdat je naam alleen al bij mij een lachstuip kan veroorzaken, en helemaal je gevatte opmerkingen.
dank jullie wel lieverds....... bloossssss ik ga vandaag voor edelweiss.... omdat ze pas bevallen is van haar derde wonder