Ik zeg het ook nog maar een keer, wat een fijn topic . Geweldig om te lezen dat zoveel meiden/vrouwen elkaar hier weten te vinden en hele mooie gebeurtenissen in hun leven maar ook minder mooie en verdrietige gebeurtenissen kunnen delen. Velen zullen elkaar misschien nooit ontmoeten maar hebben toch veel steun aan elkaar. Ik vind dat mooi .
Mag ik er ook een paar opnoemen? (makkelijker allemaal tegelijk) Juulzon - eigenlijk ken ik haar helemaal niet, tot ze een topic opende waarin ze beschreef dat ze na zoveel jaar en zoveel pogingen zwanger is van een homemade wonder. Zo bijzonder mooi! Doemaar - Ook al hebben we geen contact meer, je bent een geweldig mens! Verox - Ontzettend dankbaar voor alle opbeurende en heldere teksten via de PB, terwijl jij het zelf zo zwaar had. Knuffie.
Jaaaa! *Doet vreugdedansje* Ben weer helemaal opgevrolijkt nu. Ben jij gelijk mijn lid van de dag (nouja, van morgen dan, anders is het wel heel erg kort ), medecollector for the win!
Voor mij zijn het nu vooral chantal (vanwege Vienna) en Ilona1986 wanneer mag het eens goed gaan met Romy
Vandaag absoluut Chantal omdat Viënna* vandaag twee jaartjes jong had moeten worden....heel veel sterkte lieverd!
Ook voor mij is dat vandaag mamachantal, haar kleine meid zou vandaag 2 jaartjes zijn geworden. *even een traantje wegpikken* Zo oneerlijk allemaal
bloos. Lief van je meis ook van lovley en Sainais. Jullie zijn ook toffe dame.s Verder Mamachantal en de mama van Romy en nog meer dame.s Weet soms kom ik wel eens als een zeur of klager over maar vind het vooral fijn dat ik wel eens dingen kan delen. Allemaal een super de super dag toe gewenst.
Voor mij is dat Adi, weet ze zelf waarschijnlijk niet eens maar heb zoveel aan haar adviezen betreffende dreumessen/baby's en heb veel respect voor haar omdat ze altijd netjes is en goed beargumenteerd en mijn visie op familie en de band met je kindje(s) deelt
Te veel om op te noemen! Kortom al mijn MMM vriendinnetjes van de afgelopen jaren. En lieve Saja en Miss C! Mijn Zp-dinnetjes!
Maxellera, omdat ze mij altijd aan het lachen maakt. En ik zou haar online vriendschap niet willen missen.