Hallo allemaal, Wij willen waarschijnlijk half juni nog een weekend of midweek, dat moeten we even bekijken er tussen uit. Omdat we in Oktober al naar center parcs gaan, heb ik zitten zoeken naar iets anders leuks. Ik hoor van veel mensen dat beekse bergen erg leuk is. Maar ik keek op de site van pony park slagharen en zag dat ze daar een nieuw zwembad hebben gebouwd. We hebben een zoontje van 4 en een dochtertje van 10 maanden ( tegen die tijd). Zoontje is een bezige bij, en vind alles leuk, dus dieren en spelen en zwemmen.. Wat zouden jullie doen? Wie heeft er ervaring? Alvast bedankt!
Beekse bergen. Maar ik weet niet hoe het nieuwe zwembad bij slagharen is. Het park zelf vind ik de laatste jaren niet meer zo leuk. Beekse bergen hebben mn kinderen zich goed vermaakt
Tussen die 2, absoluut de Beekse Bergen. Sowieso is dat gewoon een super park. Wij hebben er ook gekampeerd. Maar slagharen vind ik echt zo vreselijk. Wat een tokkievolk allemaal daar en oude meuk die attracties. Nee hing echt een nare sfeer.
Ik ben slagharen fan! Haha en voor je zoon van 4 zal het zwembad geweldig zijn, je dochter van 10 maanden een hel... Het bad is erg koud namelijk... Wij gingen vaak "even opwarmen" in het warme bubbelbad! ;p Kwa attracties zal er ook niet veel te doen zijn voor je Kids ben ik bang... Veel attracties zijn vanaf 120cm als ik mij goed herinner!
Ik ken beekse bergen niet, maar ik ben w in het nieuwe zwembad in Slagharen geweest. Voor je zoontje zal het denk bij wel leuk zijn. Voor je dichter iets minder. Het water is idd koud, en bij t omkleden.. Omg brrrr zó koud! Alsof je buiten staat.. Overigens zijn de glijbanen hele erg leuk en je zoontje kan zich ook goed vermaken bij het gedeelte voor kinderen, erg leuk gemaakt.
Alvast bedankt meiden!! Hmmm dat koude zwembad houdt me toch wel tegen!! Zoontje is niet zon held met water, en koud water al helemaal niet.... Dan gaan we maar eens kijken voor beekse bergen!! En eens bekijken wanneer we dan zouden willen gaan. Alvast bedankt!
Slagharen vond mijn dochter fantastisch. Zijn vorig jaar in een wigwam geweest. Mega goedkoop, bijna alle accomodaties zijn best armoedig, maar daar is de prijs ook naar. Je kan er prima verblijven. Kinderen vinden het leuk. Het park is geen Efteling ofzo, maar je kan je er best vermaken, ook met kleinere kinderen. Het zwembad vond ik helemaal leuk. Zwembaden waren in mijn herinnering niet mega koud, althans het is me niet bij gebleven. Je heb een heel leuk stuk ondiep speelwater voor kinderen! Super leuk. Mijn dochter vond het vorig jaar zo leuk dat ze dit jaar weer wilde. Als volwassene valt het inderdaad op dat het niet zo knap eruit ziet allemaal, een kind ziet dat niet echt. Dus ja is het een vakantie voor je kids of voornamelijk voor jezelf. Als het als extraatje voor de kids zit je bij slagharen sowieso goed Beekse bergen ben ik nooit geweest.
Absoluut Beekse Bergen. Wij zijn vorig jaar dagje naar slagharen gegaan met vrienden die daar op de camping stonden. Ik heb nog nooit zo'n vre-se-lijk park gezien. Nee, al kreeg ik er geld bij uit dan ging ik er niet meer heen.
Wij zijn de afgelopen jaren 2 keer naar Slagharen geweest (1x in een Colorado ruim maar oud en donker en 1x in een Yellowstone: moderner maar ook vrij donker, slechte verlichting ook). Voordelen: je bent met een paar stappen in het park, ook voor kleintjes is er nog best veel te doen, het zwembad is leuk (maar idd wel een beetje koud en donker). Een groot nadeel vond ik dat je lastig het park op en af kan, tenzij je je auto op de grote parkeerplaats zet en dat is dan wel weer een stukje lopen. Ook met de fiets kan je er lastig af, dan moet je via de hoofdingang. Maar al met al vond ik het best leuk! Beekse Bergen wil ik ook zeker een keer proberen, is daar een leuk zwembad bij?
Slagharen vind ik een superleuk pretpark, maar over de huisjes lees ik zo ontzettend veel slechte dingen, dat wij het nooit aangedurfd hebben om te boeken.. Als je die kant op wilt, zou ik iets in de buurt boeken en dan één of 2 dagen naar het park gaan bijvoorbeeld
Beide parken zijn wij al geweest met onze dochter. Ze is nu 20 maanden en zijn toevallig vanavond net thuis gekomen van een midweek Slagharen! Hebben 4 nachten in een WigWam tent verbleven. Ik vind Slagharen voor kleine kindjes leuker dan de Beekse Bergen. Vragen? Stel ze gerust! Dit was vooe mij de 13e keer dat ik in Slagharen ben geweest. Gingen met mijn familie elk jaar normaal gezien, maar nu vier jaren niet geweest. Zwembad binnen is nieuw sinds mei 2015. Buiten heb je 3 verschillende plekken waar je buiten kunt zwemmen / kunt spelen met water. Voor ons was dat nu niet van toepassing gezien het weer, maar in de zomervakantie is dit echt super leuk! Toegang naar het attractiepark vind ik absoluut geen gedoe. Normaal gezien ga je via een trap/brug, maar met kinderwagen niet te doen. Dan loop je eventjes rond, via de hoofdingang. Dit is echt maar een kippen endje lopen hoor! Qua tijd loop je er net zo lang over via beide wegen, hebben wij getest. Wat nu ook erg leuk was, dat ze op zo'n kleine shetlandpony mocht "rijden". Lees; er op zitten, ik hield haar vast en papa leide de pony. Ge-wel-dig vond ze het! En dan al die ponytjes aaien en doen. Ze was er niet meer weg te slaan. Ook een circus voorstelling & een wild westen voorstelling waren er elke dag. Een animatie team die ook "optochten" door het park liepen. Al met al was ee voor dochterlief hier veel meer te beleven dan de Beekse Bergen, wat toch voornamelijk kijken is. Idd, het is geen Efteling, maar voor de kids is dit al heaven! Erg overzichtelijk, kindjes kunnen lekker rond huppelen.
Ik ben al eeuwen niet meer in Slagharen geweest, maar Beekse bergen is in ieder geval erg leuk. Het safaripark is een prachtige dierentuin, met veel leuke speeltuinen. Daarbij heb je ook nog het andere park, speelland beekse Bergen, dus genoeg leuks te doen. Of er een zwembad is weet ik niet.
Hi, Ok meer reacties en natuurlijk meer twijfel Accomodatie en oud dat maakt me eigenlijk niet heel veel uit, daar zijn wij altijd wel makkelijk in. Je hoeft er eigenlijk alleen maar te slapen, en even te zijn om te eten. Als alles goed is, ben je de rest van de tijd buiten aan het spelen / lopen. Leuk om te lezen dat iedereen het dus anders ervaart en ziet.. Ik wacht rustig af, en denk dat ik tegen die tijd, de prijzen eens naast elkaar ga leggen, en het dan daar maar vanaf laat hangen. Lastig... maar dat is met alle vakanties boeken.... Groetjes
Ik persoonlijk vind het omlopen van wigwam wereld naar het park wel een reden om een huisje in t park te nemen... Daarbij zijn die tenten super gehorig en heb je met een huisje net even wat meer "privacy"! Wij gaan in september iig met onze zoons (dan 2,5 en 4 maanden ongeveer) in een vernieuwde cowboy cottage! En wij hebben er heel veel zin in!
Dat is echt maar een wandeling van hooguit 5 minuten en dat is dan al ruim geschat Ik heb 1x in zo'n huisje gezetem; nooit meer. Door de "bossen" ben ik van top tot teen lek gestoken door de muggen en ook was het er niet erg schoon. Privacy heb je in een tent ook. Gehorig is het er idd, maar niet súper zoals je omschrijft. Dochterlief van 20 maanden sliep netjes rot 09:30 elke dag. Maar sommige dingen zijn idd persoonlijk!